Публікації

На що комунальні підприємства Нової Каховки витратять майже 18 млн грн

Доки херсонські депутати сперечаються про утримання комунальних підприємств (КП) та виділення коштів, новокаховські вже затвердили програму та готуються до змін. 

У рамках трирічної програми фінансову підтримку отримають лише вісім із двадцяти комунальних підприємств. Всього на реалізацію програми планують виділити 60,7 мільйонів гривень з бюджету Новокаховської об`єднаної територіальної громади. Що стосується цього року, то КП будуть профінансовані на 17,9 мільйонів гривень. 

Далі більш детально розберемо, на що новокаховським КП такі кошти.

Чисте місто – гарне місто. Такої думки притримуються і в Новій Каховці. Так як за чистоту, вивіз сміття та благоустрій території у місті відповідає комунальне підприємство “НК Екосервіс”, саме його статутний капітал поповниться цьогоріч на 9,3 мільйонів гривень. За цю суму планують придбати 174 контейнерів для збору твердих побутових відходів, спецтехніку, облаштувати 66 сміттєвих майданчиків та покращити санітарний стан міста. 

На що комунальні підприємства Нової Каховки витратять майже 18 млн грн

Не менш важливим для мешканців Новокаховської об`єднаної територіальної громади є і комунальне підприємство “Автоцентр”, адже займається перевезенням людей від селищ до міста. Планується, що у 2020 році підприємство отримає 4,5 мільйонів гривень, які витратить на придбання комфортабельних автобусів. Всього за 3 роки програми планується придбати 6 транспортних засобів.

Без нової техніки не залишиться й Новокаховське шляхово-експлуатаційне управління, що відповідає за ремонт доріг. Суму розміром 2,3 мільйонів гривень витратять на придбання обладнання для ремонту дорожнього покриття та оновлення розмітки. На що комунальні підприємства Нової Каховки витратять майже 18 млн грн

Звичайно, жоден опалювальний сезон не проходить без ремонту теплових мереж. Так ось цьогоріч на ремонтні роботи КП “Теплові мережі міста Нова Каховка” отримає 253 500 гривень. Ремонт проводитимуть за потребою.

Що стосується комунальних підприємств “Основа”, “Новокаховське ЖЕУ” та “Гуртожиток”, то на них витратять один мільйон гривень. Ці кошти знадобляться їм для повномірного функціонування та погашення боргу за енергоносії. 

400 тисяч гривень з бюджету нададуть центральній міській аптеці. Ці кошти необхідні комунальному підприємству для придбання нового спеціального обладнання. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close