ПолітикаПублікації

Начальник херсонського Держгеокадастру може працювати на країну-агресора

Поки чинний начальник херсонського обласного управління Держгеокадастру Олександр Паливода може бути агентом російських спецслужб. Про це повідомили джерела в правоохоронних органах, які встановлюють осіб, котрі, завдяки діям чиновника, отримали доступ до інформації, яка становить державну таємницю – дані про військові об’єкти на території Херсонської області.

Паливода та невідомої групи осіб поставили під загрозу обороноздатність області та держави в цілому, що особливо важливо в часи російської військової агресії. Варто додати, що нещодавно Служба зовнішньої розвідки повідомила про загрозу вторгнення Росії з анексованого Криму на Херсонщину.

«Вірогідним сценарієм навчань є також використання військ для вирішення питання водопостачання тимчасово окупованого Криму. До анексії материкова Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді, тому потенційно ВС Росії можуть під надуманим приводом здійснити марш-кидок углиб території Херсонської області з метою встановлення контролю над дамбою Північно-Кримського каналу», – йдеться в інформації на сайті Служби зовнішньої розвідки України.

І тут варто згадати оточення Олександра Паливоди та його родичів. Зокрема, його родич – відомий в області фермер Микола Халупенко є колишнім «регіоналом», який в розпал військової агресії заявив про необхідність відновлення торгівлі с РФ та забезпечення подачі води на території анексованого росіянами Криму. Син фермера – Денис Халупенко був призначений радником вже екс-голови Херсонської ОДА Гусєва. Однак на посаді він пробув недовго. Все це пов’язано зі скандалом.

Виявилося, що Денис Халупенко перед призначенням не пройшов відповідну перевірку. Зокрема, й на причетність до іноземних спецслужб. Також в ЗМІ з’явилася інформація про стосунки Дениса Халупенко з організацією КОБ, яка є проросійською деструктивною сектою та за часів «Революції Гідності» виступала за введення російських військ на Херсонщину та приєднання області до РФ за прикладом так званого «референдуму» у Криму. За інформацією наших джерел, Денис Халупенко та Олександр Паливода отримали свої посади в обласній адміністрації за сприянням саме Миколи Халупенко.

Додамо, що й сам Олександр Паливода не проходив перевірку перед призначенням в крісло начальника обласного Держгеокадастру. Вочевидь, саме робота на країну-агресора стала причиною «агентурної роботи» у відомстві в перші ж дні перебування в кабінеті. Наразі правоохоронні органи перевіряють дії чиновника та в найближчий час нададуть їм правову оцінку. Нагадаємо, що депутати Верховної Ради вимагають звільнення Паливоди з посади начальника херсонського Держгеокадастру.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close