ПублікаціїФото/Відео

Нардеп Дубинський розкритикував очільника Херсонської ОДА та створену “Службу щастя” (відео)

Створення у Херсонській ОДА “Служби щастя” наробило галасу у соцмережах, а новина про таку ініціативу від Юрія Гусєва дійшла до всеукраїнських. Хоча про “Службу щастя” як нову структуру в обладміністрації казали ще з приходом нового її очільника на посаду, що це таке та чим буде вона займатися й досі достеменно невідомо. Судячи з розпорядження того ж Гусєва про затвердження формули розрахунку так званого “Індексу щастя”, служба займатиметься соціологічними дослідженнями.

Окрім цього, ім’я очільниці “Служби щастя” було відомо ще до проведення конкурсу на цю посаду – Весна Карпук. Цікавості до її персони додали її сміливі фото у соцмережах. Нещодавно Весна офіційно приступила до роботи, а її пости у соцмережах присвячені роздумам чиновниці про щастя.

“Я довго вчора міркувала на тему того, що робить мене щасливою…Ще декілька днів назад я би сказала, що можливість бути завжди собою – це найбільше щастя для мене! Але результати 75річного дослідження щастя змусили мене зануритися у роздуми ще глибше…тому що виявилося, що саме ВІДНОСИНИ роблять людей щасливими і здоровими, або навпаки!!! Все залежить від їхньої якості. І в дослідженні не йде мова лише про відносини між чоловіком і жінкою; тут і наші стосунки з дітьми, батьками, друзями, колегами по роботі і т.д. Думала я, думала і дійшла до висновка, що згодна з вченими. Бо собою я ж хочу бути не тільки з собою наодинці; я хочу, щоб люди, які мене оточують, хотіли бути поруч зі мною такою, яка я є”, – пише Весна Карпук у соцмережах.

Не забарилася реакція на створення “Служби щастя” у нардепа від “Слуги народу” та журналіста Олександра Дубінського. Щоправда, вона більше нагадує відомий твір Леся Подерв’янського про масло, якого “багато”. “Щастя “багато”, каже Дубінський про створення нової служби у Херсонській ОДА. Самого ж Юрія Гусєва нардеп називає “порохоботом”, який керує областю, за чутками, зі смартфона, перебуваючи більше часу в Києві. Далі без коментарів.

ОБЕРЕЖНО, НА ВІДЕО НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА!

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close