Публікації

Незавершене будівництво, сміття та старі туалети: відкриття КПВВ «Чонгар» та «Каланчак»

КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом «Каланчак» та «Чонгар» сьогодні офіційно відкрили після завершення облаштування режимних зон. Голова Херсонської ОДА Юрій Гусев заявив, що перша черга будівництва тимчасових споруд на пропускних пунктах завершена у встановлені терміни. Очільник області зазначив, що для громадян, які перетинають КПВВ створені комфортні умови проходження паспортного та митного контролю.

«У той же час, продовжується оснащення сервісної зони тимчасового КПВВ. На території вже змонтовані металеві конструкції будівель автостанції, центру надання адміністративних послуг, приміщення для відпочинку водіїв тощо. Триває низка супутніх робіт, зокрема, з благоустрою прилеглої території. Все це має зробити умови для отримання громадянами повного переліку адмінпослуг максимально комфортними», – пише Гусєв у соцмережах.

За словами голови ОДА, КПВВ «Чонгар» здатен пропускати до 4 тисяч пішоходів та близько 800 транспортних засобів на добу. Друга черга будівництва (облаштування сервісних зон) має завершитися до 20 грудня цього року. Нагадаємо, що саме такі терміни поставив перед Юрієм Гусєвим Президент України Володимир Зеленський підчас робочої наради на КПВВ «Чонгар». Очільник держави також зазначив, що у випадку не завершення будівництва в терміни, Юрій Гусєв має піти у відставку.

Незавершене будівництво, сміття та старі туалети: відкриття КПВВ «Чонгар» та «Каланчак»
Такий вигляд мають туалети на КПВВ “Чонгар”. Фото: Тетяна Дергачова

Але не все так добре насправді, як це описує голова Херсонської облдержадміністрації, кажуть журналісти, які поїхали на відкриття КПВВ «Чонгар» сьогодні. За словами Елеонори Гуськової, автомобілі через пункт пропуску не пускали, через що утворився затор. А саме КПВВ оточено стихійними звалищами.

Незавершене будівництво, сміття та старі туалети: відкриття КПВВ «Чонгар» та «Каланчак»
фото: Тетяна Дергачова

Але була й радісна подія! В день народження Юрію Гусєву подарували торт у формі гуся та з логотипом Youtube-канала голови обладміністрації.

Варто нагадати, що підчас призначення Гусєва на КПВВ «Чонгар» влітку цього року Володимир Зеленський обіцяв приїхати та прийняти першу чергу будівництва особисто, але сьогодні того не сталося. А ось чи приїде Зеленський 20 грудня на відкриття сервісних зон КПВВ, залишається питанням.

Читайте також

Один коментар

  1. Сповіщення: Суботник на КПВВ: голова Генічеської РДА влаштував прибирання на «Чонгарі» - MyKs.com.ua - новини Херсону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close