Публікації

Очільник Голої Пристані намагається нажитися на дітях

Очільник Голої Пристані намагається нажитися на дітяхМісцеві вибори завершилися, а тому політики, які пройшли до влади намагаються “відбити” кошти, витрачені на передвиборчу кампанію. Й мова йде не лише про ті витрати, що вказані в офіційних звітах кандидатів чи партій, а й про кошти на роботу прес-служби, роздану гречку та навіть “домовленості” з іншими політсилами. Саме цим зараз починає займати обраний на другий термін голова Голої Пристані Олександр Бабич. А передноворічний час, вочевидь, для нього є найкращим для заробітку, особливо на дітях.

Голопристанський міський палац культури “Сузір’я” розмістив оголошення про відкриття “Центру управління чарівництвом” — дитяча програма з Дідом морозом та Снігуркою. Все б нічого, але за відвідини такого заходу батьки дітей мають заплатити.

Як розповіли нам джерела в міськраді, зробити платні послуги в комунальному закладі — ідея Олександра Бабича. Він же й стане основним отримувачем коштів. І це в час коронавірусної кризи, коли громади об’єднуються заради допомоги один одному, комунальний палац культури, який повністю утримується за рахунок бюджету, тобто коштів самих містян, буде збирати кошти з тих самих містян на вимогу очільника міста. Контролю за виручкою (або простих чеків за фото), зрозуміло, що не буде.

Очільник Голої Пристані намагається нажитися на дітях

Ще до виборів команда Бабича організовувала кошики допомоги голопристанцям та роздавала гречку. Покрити ці витрати мав друк виборчих бюлетенів в друкарні, яка підконтрольна оточенню міського голови, а саме Андрію Бездворному — бізнес-партнеру Бабича та нині директора КП “Гопри-Водоканал”. Але члени тервиборчкому не дали відбутися таким махінаціям. А відмивати кошти з бюджету в кінці року неможливо, адже стараннями влади міста, все вже було розділено між спільниками Олександра Бабича. Тому у владних кабінетах нічого краще не придумали, крім наживи на дитячих новорічних емоціях.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close