ПолітикаПублікації

Очільник Голої Пристані намагається сформувати більшість у наступній депутатській каденції міськради

Політичні інтриги очільника Голої Пристані Олександра Бабича перед місцевими виборами набувають все більше скандального відтінку. Як стало відомо з власних джерел, ще до початку передвиборчої кампанії, він поставив перед працівниками міськради умову — вступати в різні політичні партії та намагатися потрапити в наступну депутатську каденцію. Таким чином, Бабич намагається утримати більшість в раді з підконтрольних йому обранців.

Це дасть йому змогу мати великий вплив на бюджетні потоки та процеси в місті навіть в разі програшу на цих виборах. В таку політичну гру вступили вже декілька осередків політичних партій. Зокрема, одна з представниць партії “Європейська солідарність” Віра Каракіна, яка є тещею соратника Бабича та директора КП “Гопри-Водоканал” Андрія Бездворного, заявила про підтримку діючого міського голови. Сам же директор комунального підприємства йде на вибори в команді Бабича від “Батьківщини”.

Також, щоб збільшити шанси на отримання більшості в міськраді, Олександр Бабич викупив у нардепа Ігоря Колихаєва “франшизу” на партію “Нам тут жити” у Голій Пристані. Зокрема, першою в списку до міськради йде Світлана Лінник — заступниця міського голови, яку з Бабичем, за словами працівників міськради, пов’язуть більше ніж робочі стосунки. Та й від “Нам тут жити” балотується найбільше працівників виконкому та бюджетних установ. Варто додати, що Ігор Колихаєв відомий скандалами, які пов’язані з незаконними земельними оборудками. Тому залишається питанням скільки землі нардепу пообіцяв Бабич в разі успіху на виборах.

Цікаво, що активні члени голопристанської “Батьківщини” відмовилися від інтриг Бабича та вирішили балотуватися лише до районної ради. Сам же список цієї політсили до міськради Голої Пристані складається в більшості з соратників та бізнес-партнерів діючого очільника міста.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close