Публікації

Очільник Голої Пристані отримує хабарі за затягування відкриття місцевого ринку

У Голій Пристані назріває нова корупційна схема. Як повідомляють джерела у міськраді, очільник міста Олександр Бабич отримує по 5 тисяч гривень щодня від одного з місцевих супермаркетів за затягування рішення про відкриття ринку. За інформацією джерела, таким чином Бабич збирає кошти на майбутню передвиборчу кампанію.

Варто зазначити, що наразі вирішується питання про відкриття продовольчих ринків під час карантину. За словами очільника уряду, позитивне рішення має приняти Кабмін на засіданні у середу. Тоді останнє слово буде за чиновниками на місцях, які будуть перевіряти ринки та контролювати виконання карантинних вимог. Простими словами, чи зможуть місцеві фермери торгувати своєю продукцією в Голій Пристані буде вирішувати саме Олександр Бабич та його підлеглі.

Додамо, про свій вплив на дирекцію ринку Олександр Бабич не приховує. Про можливість переконати її до праці очільник Голої Пристані раніше заявив у своєму відеозверненні.

Нагадаємо, що раніше на заваді відкриттю ринку стало рішення Держпродспоживслужби про невідповідність санітарним вимогам. Але Бабич переклав провину на депутатів Верховної Ради, які законодавчо встановили кримінальну та адміністративну відповідальність за порушення карантинних заходів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close