Публікації

Очільник Голої Пристані почав тиснути на підприємців за критику в свою адресу

Міськрада Голої Пристані на чолі з Олександром Бабичем почала реагувати на публікації в ЗМІ та критику городян у свій адрес. Щоправда реакція виявилася схожою на утиски підприємців. Дії влади почалися з демонтажу навісів одного з підприємців на міському пляжі.

Як повідомили у редакцію сайту «Мій Херсон» читачі, знесення навісів відбулося після того як власник споруд почав репостити у соцмережах критичні матеріали про діяльність Олександра Бабича та його корупційні схеми у місті. Зокрема, це матеріал нашого сайту «Бюджет для своїх: благоустрій чи відмивання коштів «друзями мера» Голої Пристані», фігурантами якого став також місцевий ФОП Аркадій Кулик. Йому, з дозволу мера міста, без тендерних процедур віддають підряди на благоустрій, вартість яких вже склала більше 11 млн гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бюджет для своїх: благоустрій чи відмивання коштів «друзями мера» Голої Пристані

Саме Аркадій Кулик обслуговує міський пляж та демонтував навіси. За інформацією джерел у міськраді, формально оператор пляжу зробив майже все законно, бо споруди були встановлені без дозвільних документів. Але тут починається найцікавіше. Перше — куди були вивезені демонтовані обʼєкти, не знає ніхто, окрім самого Кулика. Та й сам процес демонтажу викликає питання. Для початку міська влада мала знайти власника споруди та запропонувати вирішення проблеми, або надати припис про демонтаж. Але цього зроблено не було.

Самі ж навіси були встановлені за усним погодженням Олександра Бабича та викононавчих органів. Тобто, простими словами підпримець домовився із владою щодо встановлення незаконних споруд на території пляжу. Скільки вартувала така угода в грошовому еквіваленті, невідомо. Але факт, що гроші за оренду земельної ділянки на пляжі йшли до кишень «друзів Олександра Бабича», а не в бюджет Голої Пристані, є.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Голої Пристані зміцнює свій бізнес за рахунок комунального майна

Скільки ще таких схем із незаконними спорудами на території міста, які могли б приносити дохід у бюджет, а не в кишені чиновників та оточення мера міста? Слідкуйте за новинами на сайті «Мій Херсон».

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close