ПолітикаПублікації

Очільник Голої Пристані погрожує членам ТВК

Передвиборчі баталії тривають в Голій Пристані. Територіальна виборча комісія двічі відмовила у реєстрації кандидату на посаду голови Голопристанського міського голови Олександру Миколайовичу Бабичу, не зважаючи на два рішення Херсонського адмінсуду в його користь.

Формально причина відмови в, начебто, порушені сплати внеску. Але суд став на сторону Олександра Миколайовича Бабича та зобов’язав ТВК зареєструвати його кандидатом на посаду очільника міста. Але члени комісії не виконують рішення суду, чим порушують законодавство.

Очільник Голої Пристані погрожує членам ТВК Очільник Голої Пристані погрожує членам ТВК

Не обійшлося без тиску з боку діючого голови Голої Пристані Олександра Володимировича Бабич. Як стало відомо з власних джерел, голова ТВК та секретар відмовили конкуренту голови міста саме за його вказівкою. Через винесення неправомірного рішення інші члени територіальної комісії подали заяви до правоохоронних органів. За їхніми словами, вони не голосували за відмову, як це вказано в протоколі засідання ТВК. Наразі в розпорядженні нашої редакції є вже друге рішення адміністративного суду на користь Олександра Миколайовича Бабича.

Очільник Голої Пристані погрожує членам ТВК

Після його винесення, членам ТВК, які подали заяви до поліції, надходять дзвінки особисто від міського голови з погрозами. Олександр Бабич погрожує членам комісії вигаданою кримінальною відповідальністю, якщо ті не заберуть заяву з поліції. Однак, покарання можуть понести саме голова та секретар ТВК за невиконання рішення суду та винесення неправомірного рішення. Окрім того, заангажованість очільника Голої Пристані в даній справі підтверджується участю в судовому процесі кандидата проти рішення ТВК.

Звідки у міського голови конфіденційна інформація та контактні дані членів виборчої комісії? Чи понесе він покарання за погрози та тиск на ТВК? На ці питання мають дати відповідь правоохоронні органи.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close