Публікації

Очільник Голої Пристані відмовляється співфінансувати місцеву лікарню

Поки вся Україна, держава, органи місцевого самоврядування кинули всі сили на допомогу медзакладам та їхнім працівникам під час коронавірусної пандемії, у Голій Пристані міськрада під керівництвом Олександра Бабича де-факто відмовляються допомагати Центральній районній лікарні всупереч навіть законодавству.

Нагадаємо, що раніше Олександр Бабич одноосібно відмовив Голопристанській ЦРЛ у пільгах на сплату земельного податку. Як виявилося, що аргументацією такого рішення стала, начебто, відсутність такої можливості серед бюджетного року. Однак, міськрада Миколаєва та навіть Херсона на сесіях проголосували за проекти рішення про звільнення від сплати земельного податку всіх медзакладам.

Але на цьому «дива» від Олександра Бабича та міськради Голої Пристані не закінчується. Законодавство чітко зобовʼязує місцеві громади співфінансувати покриття вартості комунальних послуг на енергоносіїв комунальних закладів охорони здоровʼя, які перебувають в управлінні районних рад. Саме таким закладом є Голопристанська ЦРЛ.

Згідно розрахунків, частка міськради у співфінансуванні лікарні у 2020 році складає близько 2 мільйонів гривень. Однак, місцева влада в бюджеті планує лише 463 тисяч гривень, заявляючи про відсутність коштів. Приблизно така ситуація була й у 2019-му. Тоді з майже 1,3 млн гривень лікарня отримала лише 300 тисяч.

Водночас, у Голопристанській міськраді є десятки мільйонів гривень на підряди для компаній та підприємців, які повʼязані з самим Олександром Бабичем та депутатом облради Сергієм Рибалко.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close