ПолітикаПублікації

Очільник Голої Пристані “здав” Булюку Голопристанський район

Кулуарні домовленості стали причиною знищення Голопристанського району в рамках адміністративної реформи, яка скоротила кількість районів до 5 — Херсонського, Генічеського, Каховського, Бериславського та Скадовського. Хоча спочатку планувалося залишити лише Херсонський, Новокаховський та Генічеський райони.

Однак, після чергового перегляду реформування районів у 2020 році, мав з’явитися Голопристанський з адміністративним центром у місті обласного значення Гола Пристань, як найбільший район України. Але цим планам протистояв заступник голови Херсонської облради Віталій Булюк, який намагався зберегти свою вотчину — Скадовський район, де чиновник має великий вплив.

Похоронили ідею створення Голопристанського району домовленості між Булюком та очільником міста Олександром Бабичем. Заступник голови облради, який відповідав за адмінреформу, запропонував міському голові Голої Пристані підтримку на майбутніх місцевих виборах. Таким чином, проти Бабича “Наш край” виставляє не рейтингового кандидата Геннадія Попова.

Більше того, компанії іншого “нашогокраївця” Сергія Рибалко (депутата облради) виграють тендери в Голій Пристані. Зокрема, “ПМК №132” отримала підряди на реконструкцію міського сквера біля міськради на суму більше 10 млн гривень. Причому тендерний комітет виконкому організував схему, за котрою два аукціони провалювалися, а з компанією Рибалко були укладені прямі договори за переговорною процедурою, та ще й за завищеними цінами на кількасот тисяч гривень. Саме ці “відкати” пішли на передвиборчу кампанію Олександра Бабича.

А поки чиновники домовляються заради особистої вигоди, страждають мешканці Голої Пристані. Зокрема районну лікарню позбавили статусу опорного закладу охорони освіти на користь лікарні в Скадовську. Через що місцеві лікарі втратили додаткові кошти з бюджетів різних рівнів під час недофінансування з боку міськради під головуванням Олександра Бабича.

“Сила господарників”, – кричать з бордів представники “Нашого краю” та сам Віталій Булюк. Але, схоже, що політичній партії давно пора змінювати лозунг на “сила договорняків”. А Олександру Бабичу після своїх “передвиборчих шпагатів”, які призвели лише до втрат громади, вистачає совісті йти на чергові вибори. Та чи залишиться він на другий термін, слово за виборцями.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close