Публікації

Очільник Херсонської ОДА опинився на 17 місці в рейтингу голів обладміністрацій

Видання “Ділова столиця” оприлюднила рейтинг голів обладміністрацій за підсумками першого кварталу цього року. Очільник Херсонської ОДА Юрій Гусєв опинився в аутсайдерах, зайнявши 17 позицію серед 23 колег.

Як зазначили автори рейтингу, на Херсонщині погана ситуація з капітальними інвестиціями. За підсумками першого кварталу наша область опинилася на третьому місці знизу по обсягу капінвестицій на душу населення. Подібна ситуація й у будівництві.

За обсягом будівельної продукції на душу населення область посіла четверте місце знизу, за загальною площею нового житла та нових нежитлових будівель на тисячу населення — відповідно шосте та четверте місце знизу”, – пише “Ділова столиця”.

Херсонщина увійшла до числа аутсайдерів за динамікою сільського господарства, середньомісячної зарплати та обсягу експорту товарів та послуг. Щоправда за динамікою експорту та реальної заробітної плати область знаходить у трійці лідерів. Перше місце — динаміка промисловості. За перший квартал цього року промислова продукція зросла на 14%. Зокрема ріст дала харчова промисловість.

Нагадаємо, що раніше Юрій Гусєв очолив антирейтинг “Індекс медіа-сприйняття місцевими ЗМІ”, яке оприлюднило видання “Апостроф”.

Очільник Херсонської ОДА опинився на 17 місці в рейтингу голів обладміністрацій

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close