Публікації

Очільник Херсонської ОДА продав братам Гіріним земельну ділянку біля Олешківської січі

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв підписав розпорядження про продаж земельної ділянки площею 3,4 га в Олешках за 2,4 млн гривень. Покупцем землі стала компанія ТОВ “Строй Сити”, яка належить братам Гіріним — відомим у Херсоні бізнесменам.Очільник Херсонської ОДА продав братам Гіріним земельну ділянку біля Олешківської січі

Як вказано у документі, цільове призначення ділянки – будівництв та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

Варто зазначити, що раніше компанія Гіріних отримала у власність від Олешківської міськради сусідні ділянки загальною площею більше 6 га, де досі ведеться будівництво приватної бази відпочинку, яку чомусь очільник міста називаю “спортивним комплексом” та “потужним інвестиційним проектом”.

Очільник Херсонської ОДА продав братам Гіріним земельну ділянку біля Олешківської січі

Хочу раз і назавжди припинити недолугі політичні маніпуляції навколо реалізації потужного інвестиційного проекту в Олешках. А саме, будівництво сучасного спортивно-оздоровчого комплексу. Будується він не на якій не на території Олешківської Січі, а на місці споруд колишнього радянського заводу, замість сміттєзвалища і напівзруйнованих будівель комбінату. Це вже багато років ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ забудовника! Все виконується, виключно, згідно чинного законодавства! Наголошую, що в історичної пам’ятки є паспорт і чіткі межі. Жоден клаптик цієї землі ніхто не чипав! Навпаки, ми домовились із забудовником, що він за власний кошт прокладе нову дорогу з бетону від траси до спортивно-оздоровчої бази, яка пролягатиме вздовж Олешківської Січі, аж до так званого “п’яного поселення”. Все будівельне сміття яке там накопичувалось десятки років буде вивезено, навколо пам’ятки висадять дерева, проведуть благоустрій прилеглої території, тощо”, – пише Воронов у соцмережах.

Очільник Херсонської ОДА продав братам Гіріним земельну ділянку біля Олешківської січі

Щоправда, споруди на цій території, фото яких оприлюднив міський голова Олешок, мало схожі на об’єкти спортивної інфраструктури. Скоріше це приватне котеджне містечко або готельний комплекс. Хоча на кадастровій карті вказано, що ділянка призначена для будівництва житлового будинку.

Сама ж забудова викликала обурення у місцевих мешканців через близькість до історичної пам’ятки — території Олешківської Січі. Сам же Воронов неодноразово заявляв про те, що ділянку під забудову продала “минула влада”. Однак, детальний план території затверджувала нинішня каденція депутатів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close