Публікації

Один із районів Одещини може очолити скандально відомий херсонець

Херсонець, який очолював управління комунального майна Миколаївської міської ради, Юрій Гавриш може стати головою Овідіопольську райдержадміністрацію Одеської області. Його декларація кандидата на посаду опублікована на порталі Нацагентства по запобіганню корупції. Які статки має потенційний керівник одного з району Одещини та чим прославився у Миколаєві, читайте на сайті «Мій Херсон».

Як вказано в декларації, сам Юрій Гавриш не має жодного рухомого чи нерухомого майна. А ось його дружина Катерина має квартиру в Одесі, площею 70 квадратних метрів. Її вартість складає біля півмільйона гривень. Також вона володіє ділянкою у окупованому Криму, яку, до речі, придбала у листопаді 2014 року. У яку суму обійшлося таке придбання, в декларації не вказано. Мати Юрія Гавриша володіє будинком у Херсоні.

Судячи з того, що дохід Гавриша у 2018 році склав лише майже 21 тисячу гривень – заробітна платня керівника управління комунального майна міськради Миколаєва, то 9 місяців він був безробітним. Основний дохід у родину Гавришів принесла дружина. Вона продала автівку за 265 тис. гривен, отримала 31 тисячу грн. допомоги при народженні дитини та соцдопомогу дітям з інвалідністю. Ще 30 тисяч гривен – адресна допомога від Одеської облради. Має потенційний керівник Овідіопольського району Одещини готівкові збереження – 275 тисяч гривен. Дружина Катерина зберігає «під матрацом» ще 125 тисяч.

Підозра і службове розслідування у Миколаївський міськраді

Наприкінці березня минулого року прокуратура міста Миколаєва та місцеве управління захисту економіки повідомили про підозру Юрію Гавришу. Як повідомляла облпрокуратура, екс-начальника управління комунального майна підозрювали у службовій недбалості.

За повідомленням правоохоронцій, Гавриш не перевірив факт виконання робіт комунальним підприємством «Міський інформаційно-обчислювальний центр» по створенню нової версії комп’ютерної програми «Оренда комунальної власності». Чиновник підписав акти виконаних робіт, але саме програмне забезпечення навіть не виконувалося. Правоохоронці підрахували, що такі дії Гавриша коштували бюджету в 135 тисяч гривень. На якій стадії дане кримінальне провадження, наразі невідомо. У реєстрі судових рішень по справі немає жодної ухвали, а тим паче рішення.

Трохи пізніше відносно Юрія Гавриша розпочалося службове розслідування за фактом привласнення бюджетних коштів, використовуючи службове становище. На час його проведення начальник управління комунального майна був відсторонений від посади. Трохи згодом Гавриш звільнився з Миколаївської міської ради. Його на посаді замінив інший херсонець – Мкртич Мкртчан.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close