Публікації

Піар чиновників та корупція: херсонське підприємство привласнило майже 900 тисяч бюджетних коштів

Директору приватного підприємства ПП “Рдаллер Інвест” повідомлено про підозру у привласнені бюджетних коштів у сумі 856 181 грн. Про це повідомили у обласній прокуратурі. Також правоохоронці направили до суду клопотання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

«Встановлено, що в 2016 році за результатами процедури закупівлі між департаментом Херсонської обласної державної адміністрації та приватним підприємством укладено договір підряду на виконання робіт у місцевій школі, пов’язаних з реконструкцією басейну з влаштуванням прибудованої котельні, вартістю 7 557 013 грн. За результатами виконаних робіт підприємець вніс неправдиві відомості до актів приймання виконаних робіт із зазначенням неправдивих відомостей про вартість та об’єми фактично виконаних будівельних робіт, у тому числі вартості матеріалів, у результаті чого привласнив бюджетні кошти у сумі 856 181 грн», – повідомили у прокуратурі.

Мова йде про реконструкцію басейну у школі №46. Навколо ж самих робіт та підрядника у грудні 2018 року розгорівся скандал. Чиновники Херсонської міськради заявили, що ПП «Рдаллер Інвест» не виконало частину робіт, а саме влаштування котельні. Також було заявлено про аварійність самого «відремонтованного» басейну. Сам же підрядник зник.

Піар чиновників та корупція: херсонське підприємство привласнило майже 900 тисяч бюджетних коштів
фото з відкриття басейну у школі №46 29.12.2017

Варто зазначити, що на момент укладення договору із замовником реконструкції басейну (Департаментом ЖКГ Херсонської ОДА) підприємством «Рдаллер Інвест» керував Максим Біленко, а бенефіціар — Артем Калусовський. У 2018-му фірма переходить у власність херсонця Володимира Вельмушкіна на змінює прописку на Київську. Кому саме оголосили підозру, правоохоронці не повідомляють.

Цікаво, що на відкритті непрацюючого по факту басейну у грудні 2017 року пропіарилися тодішній голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, очільник Херсона Володимир Миколаєнко та колишній нардеп, який наразі встиг тричі відкрити басейн у Херсонському державному університеті, Олександр Співаковський.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close