Публікації

Підприємці вийшли на мітинг: влада Голої Пристані боїться брати на себе відповідальність

Сьогодні у Голій Пристані на мітинг під міськрадою вийшли підприємці. Учасники акції вимагали від міської влади відкрити промисловий ринок. Людей обурує, що в інших містах влада дозволила торгівлю з дотриманням карантинних вимог. Зокрема, такі ринки відкрили у Черкасах, Одесі та інших містах.

Місцева влада знову переводить стрілки на обласну владу та уряд. Сам же очільник Голої Пристані Олександр Бабич, хоч і вийшов до людей, але, судячи з його слів, самоусунувся від вирішення проблеми. Він заявив, що голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв пригрозив кримінальним провадженням за відкриття промислового ринку на відповідній нараді. Також Бабич порадив дочекатися послаблення карантину, який планується з 22 травня.

Підприємці вийшли на мітинг: влада Голої Пристані боїться брати на себе відповідальність
фото з соцмереж

Але що робити підприємцям, які декілька місяців не працюють та вже не мають гроші, щоб прокормити родину? Відповіді від Бабича на це питання не пролунало. А поки очільник Голої Пристані киває на владу області чи держави, премʼєр-міністр України Денис Шмигаль ще 10 травня заявив про початок роботи так званої концепції адаптивного каратину.

Підприємці вийшли на мітинг: влада Голої Пристані боїться брати на себе відповідальність
Денис Шмигаль

«В Україні будуть послаблені перші карантинні обмеження та почне працювати концепція адаптивного карантину. Це означає, що місцева влада, з огляду на епідемічну ситуацію в кожному конкретному регіоні», – заявив голова уряду.

Але попри заяви Шмигаля, Олександр Бабич, замість роботи на людей, використовує свої повноваження лише для особистого збагачення та зміцнення власного бізнесу, придбавши комунальну землю, виписуючи премії собі та своєму оточенню, маючи долю з кожного підряду. Що це — безвідповідальність чиновника, небажання працювати для містян чи черговий прояв «профанізму»?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close