Публікації

Підряд для однопартійця: у “Херсонській фортеці” з’явиться модульна вбиральня

МКП “Гарантія” замовила будівництво модульної вбиральні, яка буде розташована біля колонади у парку “Херсонська фортеця”. Як повідомляється на порталі державних закупівель “Prozorro”, коммунальне підприємство уклало відповідний договір із приватним підприємством “Херсон-Інтербуд”. Вартість робіт склала майже 540 тисяч гривень. Як вказано у договорі, вбиральня має бути побудована вже до кінця цього року.

Сімейний підрядник та однопартієць

Директором фірми “Херсон-Інтербуд” є Андрій Дутко. За даними сайту Центральної виборчої комісії, у 2015 році на місцевих виборах він балотувався до Херсонської міської ради разом із директором “Гарантії” Ігорем Семенчевим-старшим від однієї політичної партії – “Наш край”. На той момент Дутко працював головним інженером херсонського водоканалу.

ПП “Херсон-Інтербуд” була заснована у березні 2017 року, а перший підряд отримала вже через два місяці від Скадовської міськради на суму 560 тисяч гривень. Предметом закупівлі без тендерної процедури стали громадські туалети. Всього за цей час фірма Андрія Дутко отримала 13 підрядів на загальну суму майже 5,4 млн гривень. Найбільшими замовниками стали Управління капітального будівництва Херсонської міськради, МКП “Гарантія” та Антонівська селищна рада, яку очолює Ігор Семенчев-молодший.

Підряд для однопартійця: у “Херсонській фортеці” з’явиться модульна вбиральня

Перший підряд та справа про хабар

Підряд для однопартійця: у “Херсонській фортеці” з’явиться модульна вбиральня
на фото Наталя Бережанська підчас затримання

Перший підряд від МКП “Гарантія” фірма Андрія Дутко отримала жовтні 2017 року на поточний ремонт огорожі у Гідропарку. Тоді місцеві чиновники Антимонопольного комітету відкрили справу по факту порушення законодавства про захист економічної конкуренції під час проведення відповідного тендеру. Тоді тендерний комітет “Гарантії” відхилив пропозицію фірми, яка була меншою за вартістю ніж пропозиція “Херсон-Інтербуд”. Антимонопольний комітет знайшов факти “розігрування” тендеру на користь саме підприємства Дутко.

За закриття справи чиновниця Антимонопольного комітету Херсонської області Наталя Бережанська вимагала хабар у розмірі 4 тисячі доларів. Її тоді затримали правоохоронці та відкрили кримінальне провадження, по якому досі іде слідство, судячи з судових ухвал.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close