Публікації

Поліцейський скандал на Херсонщині: правоохоронці почали службове розслідування

Скандальна ситуація сталася у Головному управлінні Нацполіції області. У соцмережах керівник профспілки поліцейських «Правозахисники країни» Сергій Джихур опублікував відео, учасниками якого стали невідомий поліцейський та заступник начальника управління превентивної діяльності ГУ НП у Херсонській області Віталій Валяєв. Останнього автор відео звинувачує у хабарництві.

«Поліцейські Херсонської області у відчаю, фіксують на відео керівників які тривалий час позбавляють премій за те, що поліцейські відмовляються щей “працювати”, а не просто служити. Заступник начальника управління превентивної діяльності – начальник дільничих офіцерів ГУНП в Херсонській області підполковник поліції Валяєв Віталій Володимирович, вміє налагодити роботу поліцейських це дуже зрозуміло по відео… Головне правильно пояснити підлеглому куди йому не потрібно заглядати», – пише Джихур.

 

За словами голови профспілки, наразі готуються скарги до керівництва Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України. У Відділі комунікаціїї поліції Херсонської області заявили, що за фактом, який вказано на відео, розпочато службове розслідування. Самого ж Валяєва тимчасово відсторонили від виконання службових обов`язків.

«За словами начальника обласної поліції Олександра Прокудіна, оприлюднена інформація буде ретельно перевірена інспекцією з особового складу. Також за даним фактом буде поінформовано Державне бюро розслідувань», – йдеться у повідомлені прес-служби поліції області.

Якщо провина Віталія Валяєва буде доведена, то його очікує звільнення в лав поліції. До суворої дисциплінарної відповідальності також можуть притягнути й керівництво управління превентивної діяльності.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close