НовиниПублікації

Потерпілий по справі голови херсонського осередку «Нацкорпусу» просить закрити провадження

Власник бару «Скадовськ», який підпалили, за даними поліції, голова херсонського осередку «Нацкорпусу» Микита Тютюнник та Артур Лапенко, на вчорашньому засіданні Скадовского райсуду, де підозрюваним обирали міру запобіжного заходу, заявив, що йому було завдано незначної шкоди. Претензій до зловмисників він не має та звернувся до поліції з заявою про закриття кримінального провадження. Про це повідомляє прес-служба Скадовського райсуду.

У повідомленні є й подробиці злочину, який стався 18 січня у Скадовську. Підпал стався близько 07:40. Тютюнник та Лапенко прибули на парковку перед баром. Голова херсонського «Нацкорпусу» залишився контролювати дії оточюючих, а другий підозрюванний направився до центрального входу цього розважального закладу, де з пластикової ємності, яка знаходилась при  ньому, здійснив розбризкування легкозаймистої рідкої речовини на стіни з дерев’яних дощок та декоративне оздоблення центрального входу кафе-бару. Після чого Лапенко підпалив розбризкану ним речовину та разом з Тютюнником покинув місце вчинення злочину.

Слідчий просив суд обрати обом підозрюваним міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. На думку слідства, більш м’які запобіжні заходи не зможуть забезпечити належну процесуальну поведінку підозрюваних. В судовому засіданні слідчий та прокурор підтримали заявлене клопотання та просили його задовольнити.

«Адвокати підозрюваних просили відмовити у заявленому клопотанні органів досудового слідства. Підозрюваний у виконанні підпалу свою вину не визнав, підозрюваний у пособництві – відмовився від надання показів», – повідомляє прес-служба суду.

Суддя прийняв до уваги те, що підозрювані раніше не судимі, мають сталі соціальні зв’язки, постійне місце проживання, де живуть зі своїми рідними та близькими, один з підозрюваних працює офіційно та має позитивні характеристики, другий з підозрюваних працює неофіційно, хворіє на цукровий діабет другого ступеню та потребує постійного лікування. Рішення суду Артуру Лапенко та Микиті Тютюннику було обрано захід у вигляді домашнього арешту.

«Ухвали можуть бути оскаржені в апеляційному порядку протягом п’яти днів», – зазначили у Скадовському райсуді.

За попередньої інформацією, мотивом підпалу бару “Скадовськ” став конфлікт у цьому закладі між його власником та іншим членом “Нацкорпусу” Андрієм Цилінко. Чи буде оскаржене рішення суду та закрите провадження, поки невідомо.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close