ПублікаціїСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

Правоохоронці перевірять бюджетні оборудки чиновників навколо КП «Херсонміськсвітло»

Правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про фінансову оборудку чиновників Херсонської міськради з КП «Херсонміськсвітло». Про це стало відомо з власних джерел. Провадження було відкрито після розслідування журналістів видання «Мій Херсон» «Підперигора будує нову схему у Херсонській міськраді».

Нагадаємо, що мова йде про виведення 5,5 млн гривень з бюджету міста на користь КП «Херсонміськсвітло», яке лобіюють у міськраді директор Департаменту фінансів Роман Підперигора та директор комунального підприємства й екс-помічник депутата Підперигори Олег Ребрій. Таким чином, чиновники вирішили оминути тендер на технічне обслуговування мереж зовнішнього освітлення на суму 3,5 млн гривень, ухваливши рішення про внесення змін до програми благоустрою міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підперигора будує нову схему у Херсонській міськраді

Перерозподілили кошти наступним чином: перевели 5,5 млн гривень з благоустрою (ремонт і обслуговування мереж освітлення) на фінансову підтримку КП «Херсонміськсвітло». Ідея вивести кошти на комунальне підприємство через програму благоустрою зʼявилася у чиновників після того, як КП програло тендер на технічне обслуговування мереж зовнішнього освітлення через невідповідність умовам. Наразі, за даними порталу державних закупівель “Prozorro”, Департамент ЖКГ вже підписав договір з переможцем торгів — ПП “Євробуд Альянс” на суму майже 3,55 млн гривень.

Крапку в оборудці має поставити ухвалення змін до бюджету. Відповідний проект рішення сьогодні розглядатиме міськрада на позачерговому засіданні сесії. Чи піде більшість на ухвалення корупційної схемі Романа Підперигори, слідкуватимуть журналісти видання «Мій Херсон».

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close