Публікації

Радник очільника Херсона зробив гучну заяву щодо призначення Собчука на посаду директора КП “Екополіс”

Радник міського голови Херсона та депутат міськради Іван Горланов зробив гучну заяву щодо новоствореного сміттєвого КП “Екополіс” та призначення на посаду директора комунального підприємства Сергія Собчука — друга та бізнес-партнера власниці скандальної компанії ТОВ “ТД Ітака” Альони Ротової.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спрут на херсонському звалищі: як “Ітака” намагається втримати монополію

За його словами, призначення Собчука коштувало 35 тисяч доларів США. Чи призначались ці кошти лише Володимиру Миколаєнко або розподілилися між оточенням очільника міста, невідомо.

Не хочеться ділитися плітками, але я скажу те, що мені сказали колеги-депутати по фракції, у яку входив Миколаєнко. Ціна питання була 35 тисяч доларів”, – заявив Горланов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сміттєва монополія у Херсоні: скандально відома екс-чиновниця може продовжити отримувати надприбутки на міському звалищі

Нагадаємо, що КП “Екополіс” було створено задля боротьби з монополією “Ітаки” та Альони Ротової на міському сміттєзвалищі після скандалу з “чорногорським піском”. Але призначення Володимиром Миколаєнком депутата Сергія Собчука на посаду директора комунального підприємства показало, що скандальна компанія екс-регіоналки, де-факто продовжить працювати на полігоні та отримувати тіньові надприбутки, які, за мінімальними підрахунками складають більше 10 млн гривень щороку.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close