НовиниПублікації

Радниця мера Херсона пропонує створити юридичну службу, яка буде займатися стягненням боргів із населення

Чим більше працюють наші обранці, тим страшніше жити в Херсоні.
Учора, 16 лютого, під час виконкому міськради вирішували багато наболілих питань, навіть нарешті звернули увагу на негарний вигляд міста й заборонили встановлювати чергові борди, від яких Херсон і так вже задихається.
Але одне цікаве питання пройшло ніби так і треба. Цим на своїй офіційній сторінці похизувалася неофіційна радниця мера Херсона та депутат міськради Альона Ротова. Вона наголосила, що нарешті треба створити окрему юридичну службу, яка буде займатися стягненням заборгованості з боржників по всім комунальним підприємствам.
Начебто добре звучить і дійсно ця робота важлива. Але! Агов, можновладці. Ви що там? Нагорі приймають закони стосовно того, що за борги можна викидати з житла й узаконюють діяльність колекторів. А наші Херсонські обранці радіють, що за наші з вами ж гроші вони будуть викидати на вулицю стареньких, які не в змозі оплатити ці не підйомні і грабіжницькі платіжки за ЖКП.
Це вже дно. А потім знаєте що буде? Будуть забирати квартири, які виставлятимуть на продаж за копійки й самі ж їх будуть купувати. Гарна схема? Дуже. А чому б і ні.

Хто із боржників зможе дозволити собі хорошого адвоката? А ніхто. Тихенько нарахували по захмарним тарифам, натравили колекторів-юристів, яких, до речі, утримувати будуть із наших карманів і податків, викинули боржників на смітник й отримали квартирки. Я так розумію, що почнуть боротьбу зі злісними боржниками спочатку в центрі міста.
І ця перспектива вже не за горами. Херсонська ТЕЦ, наслухавшись пропозицій пані Ротової, вже оголосила тендер, щоб найняти (вдумайтеся тільки) адвоката за 700 !!! тисяч гривень, який буде займатися цією роботою. Може тому ТЕЦ так накрутила тариф, що в деяких домах він доходить до 70 грн за кв. м. І пенсіонер за свою квартиру, яку він заробив тяжкою працею, лише по теплу за 1 місяць мусить сплатити більше 4 тисяч, а за весь опалювальний сезон – більше 20!
БРАВО! НАВИБИРАЛИ!
До речі – не знаєте де можна взяти багато шин? Мені так… лебедів крутити

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close