ПолітикаПублікації

Радник очільника Херсона, який контролює незаконні борди, перебіг до партії Порошенко

Депутат Херсонської міськради та радник міського голови Олександр Ложичев перебіг до політичної партії Петра Порошенко “Європейська солідарність”. Борди з його обличчям та партійною символікою з’явилися по всьому місту.

Варто зазначити, що цього року Олександра Ложичева було виключено з політсили “Свобода” разом із Євгеном Матковським. Також його називають “кришею” для незаконно встановлених рекламних бордів. Зокрема, політичну агітацію йому забезпечують ФОП Самотьосов — рекордсмен по кількості самовільно встановлених рекламних конструкцій. По факту, Самотьосов є людиною підставною, а самі борди розміщує колишній очільник обласної екоінспекції Устин Мальцев.

Нагадаємо, що раніше Ложичев заявив про те, що інспектор управління зовнішньої реклами Роман Третьяков вимагає гроші за оформлення дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

Для проведення розслідування створена спеціальна робоча група, яку очолив начальник юрвідділу міськради та в.о. керуючого справами Андрій Щербина. Водночас сам Третьяков заявляє про тиск з боку Олександра Ложичева через складення протоколу про розміщення незаконного борда з агітацією політики по вулиці Залаегерсег. Цікаво, що інформаційну атаку в місцевих ЗМІ на інспектора розганяв саме Устин Мальцев.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close