Публікації

Рішення про створення комісії з перевірки організації харчування у освітніх закладах Херсона “заблокували” 20 депутатів

20 депутатів Херсонської міськради своїми звернення до міського голови Володимира Миколаєнко “заблокували” рішення про створення тимчасової контрольної комісії з перевірки організації харчування у школах та дитячих садках. Про це на своїй сторінці у соцмережах написала депутатка Олена Мазур. Вона зазначила, що невключення депутатів до складу ТКК на сесії міськради стало причиною “блокування” рішення.

Варто зазначити, що на сайті міськради вказано лише 18 відповідних депутатських звернень. Їх авторами стали Сергій Білоковиленко, Дмитро Больбот, Вікторія Борисевич, Лариса Леонова, Станіслав Лисюк, Олена Мазур, Ольга Маренчук, Юрій Марієв, Євген Назарян, Роман Підперигора, Катерина Пушкарьова, Ігор Семенчев, Валентин Сух, Станіслав Трошин, Єгор Устинов, Ірина Ценкер, Михайло Чемерис та Антон Хмаро.

“На сесії міської ради був винесений проект рішення о перевірці харчування в школаї. Під час розгляду даного питання депутат міської ради Ігор Григорійович Семенчев вніс пропозицію включити депутатів від кожної фракції. Депутати, які з самого початку були в проекті рішення, куди їх вписав Романюк, з якоїсь незрозумілої для нас причини почали голосувати проти наших же колег”, – пише Мазур.

Вона вважає такі дії “зведенням рахунків” між депутатами. Водночас Олена Мазур зазначила, що Миколаєнко створює своїм розпорядженням комісію з перевірки харчування, до складу якої окрім депутатів увійдуть спеціалісти контролюючих органів. Інформацію про створення комісії підтвердила депутатка Ірина Ценкер, фірми якої мають монополію на постачання продуктів харчування у школи та садочки.

“До комісії будуть залучені спеціалісти, які знають, як робити такі перевірки, а не просто попіаритися та звести рахунки”, – пише у соцмережах Ценкер.

За словами Мазур, від депутатського корпусу до комісії увійдуть депутати, які були у рішенні міськради, та ті, хто подав заяви до міського голови. Як повідомив начальник юрвідділу міськради та в.о. заступника мера Андрій Щербина, відповідна комісія була створена в той же день, коли Миколаєнко ветував рішення міськради.

“Після вето, своїм розпорядженням міський голова створив контрольну комісію, до складу якої увійшли фахівці з питання харчування, члени батьківських комітетів, представники Держпродспоживслужби, керівники шкіл та дитячих садочків, а також депутати, серед яких і ті, що були представлені у рішенні, на яке накладено вето”, – пише Щербина.

Наразі, розпорядження Миколаєнко не опубліковане на сайті міськради. Олена Мазур зазначила, що документ ще готується. Тоді, як очільник Херсона підписав документ, який ще готується, залишається загадкою.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close