ПолітикаПублікації

Скандал в херсонському Держгеокадастрі: Олександр Паливода передав невідомим особам дані про військові об’єкти на Херсонщині

Новопризначений очільник обласного управління Держгеокадастру Олександр Паливода (екс-директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА) втрапив в скандал, який пов’язаний з передачею секретної інформації невідомим особам та навіть побиттям підлеглих.

Як заявив в ефірі телеканалу “112” перший заступник облуправління Держгеокадастру Олександр Лабенок, свій перший день на посаді керівника Паливода розпочав з порушення законодавства. За його словами, новопризначений керівник управління привів з собою невідомих осіб та передав їм дані, які, зокрема, мають секретну інформацію. В тому числі й картографічні матеріали прикордонних з анексованим росіянами Кримом територій Херсонської області.

Обласне управління Держгеокадастру володіє великою кількістю інформації та матеріалами, що становлять державну таємницю з обмеженим доступом. З першого дня Олександр Паливода привів із собою невідомих осіб, які почали ставити питання керівникам відділів, отримувати копії документів”, – зазначив Лабенок.

Заступник начальника управління Держгеокадастру заявив, що Олександр Паливода та особи, яких він привів до свого кабінету, отримали особові справи та персональні дані більше 250 працівників установи, документацію щодо наявної нерухомості, автомобілів, техніки управління та картографічні дані щодо військових частин та об’єктів оборони та прикордонників в Херсонській області. Всі ці документи були скопійовані та вивезені в невідомому напрямку. Окрім того, вихідними днями Олександром Паливодою та його так званим оточенням було скопійовано всі бази даних та інформація з комп’ютерів облуправління Держгеокадастру.

Дійшло до того, що Олександр Паливода почав наносити мені тілесні ушкодження, коли я почав запобігати цій ситуації”, – заявив Олександр Лабенок.

За даними фактами були написані відповідні заяви до поліції, яка наразі проводить перевірку. Чи відкриті кримінальні справи на Олександра Паливоду, поки невідомо. Залишається питанням, навіщо чиновнику копіювати матеріали щодо земель та військових об’єктів на Херсонщині та хто саме ці люди, які отримали дані Держгеокадастру? Робота на країну-агресора чи намагання скористатися службовим становищем задля рейдерського захоплення ділянок для розширення власного бізнесу? Журналісти нашого видання слідкуватимуть за розвитком подій у херсонському геокадастрі.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close