Публікації

Суд дав дозвіл на чергову виїмку документів КП «Парки Херсона»

Херсонський міський суд дав дозвіл поліції на чергову виїмку документів КП «Парки Херсона». Відповідну ухвалу було прийнято 15 листопада. Як зазначено у документі, поліція продовжує розслідування за фактами розтрати бюджетних коштів комунальниками.

«В провадженні СВ Херсонського відділу поліції ГУ НП в Херсонській області перебуває кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12018230040004333 від 27.11.2018 року, за фактом розтрати службовими особами КП «Парки Херсона» ХМР бюджетних коштів при проведенні господарських взаємовідносин з суб`єктами господарювання, за попередньою правовою кваліфікацією за ч. 2 ст.191 КК України. Відомості до ЄРДР за вказаним фактом внесено на підставі матеріалів УСБУ в області», – вказано в ухвалі.

За матеріалами слідства, КП «Парки Херсона», яке очолює депутат міськради Сергій Білоковиленко, замовило у ТОВ «Юг Пісок» (наразі ТОВ «Херсон Буд Капітал») реконструкцію неіснуючої взагалі системи опалення приміщення, в якому знаходиться комунальне підприємство. Обійшлись такі роботи у 131 тисячу гривень. Підрядна фірма була вибрана не випадково, судячи з даних аналітичної системи «Youcontrol».

Одним із засновників «Юг Пісок» є такий собі Віталій Петрик, котрий одночасно є засновником ГО «Правовий захист громадської та екологічної безпеки». Разом з ним засновником громадської організації є Ігор Безпалько — член та засновник скандально відомої «Твердині Херсонщині», фінансування якої намаглися вибити депутати міськради разом із Сергієм Білоковиленко. Членом «Твердині» є й відомий у Херсоні активіст та громадський інспектор Інспекції з благоустрою Руслан Захаров — колишній помічник Білоковиленко, у якого КП «Парки Херсона» арендувало автівку, спачуючи бюджетними коштами.

В судовій ухвалі також вказан факт можливої розтрати коштів під час поточного ремонту фасаду «Зеленого театру». Однак ремонтом мурування цеглою вікон та дверей назвати важко. Виконувала роботи підприємиця Ганна Милованова, за що отримала близько 93 тисяч гривень.

фото: Херсон Онлайн

«В ході перевірочних заходів встановлено, що в акти виконаних робіт внесені недостовірні відомості, а саме: генпідрядником фактично не виконана низка будівельних робіт, а саме: готування важкого бетону на гравії (клас бетону В7,5) 100 м/куб. (загальна вартість робіт склала 5 тис. Грн.); встановлення блоків газобетоних 600*200*400 670 шт. (загальна вартість робіт приблизно 50 тис. грн. Фактична вартість здіснених робіт щодо встановлення блоків газобетонних склала приблизно 5 тис. Грн.)», – вказано вже у окремій ухвалі Херсонського міського суду.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close