Публікації

Свавілля у херсонській ветлікарні: працівники закладу заявили про тиск з боку керівництва та примусові звільнення (відео)

Черговий скандал розгорівся в обласному управлінні Держпродспоживслужби. На цей раз “відзначився” новопризначений очільником відомства Сергієм Шевченко начальник Херсонської міської державної лікарні ветеринарної медицини Максим Лехкодер. За словами працівників лікарні, характеристики нового керівника “молодість, професійність, креативність та перспективність” на ділі виявилися нахабністю, хамством та моральним насильством по відношенню до підлеглих.

Колектив лікарні підписав звернення (див. нижче) до начальника облуправління Держспоживслужби Сергія Шевченко, т.в.о. Держслужби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Ольги Шевченко та очільника обладміністрації Юрія Гусєва з вимогою звільнити Максима Лехкодера. Таким чином, вони заступилися за свою колегу — діловода установи, яку начальник лікарні під тиском змусив написати заяву про звільнення. На вимогу повернути заяву, Лехкодер продовжив тиснути на жінку та навіть на інших працівників, які прийшли до кабінету заступитися за колегу. Ситуація напружилася настільки, що жінку було госпіталізовано до лікарні з нервовим зривом. За фактом морального тиску та неповернення заяви, діловод ветеринарної лікарні написала заяву до поліції.

Під пресинг Максима Лехкодера потрапили й працівниці бухгалтерії лікарні, яких також було згодом звільнено. На вакантні місця після прийшли “свої” люди для новоспеченого керівництва. І таке свавілля продовжується надалі, та покривається особисто начальником обласної Держпродспоживслужби Сергієм Шевченко.

Працвники ветеринарної лікарні заявили, що можуть взагалі піти з роботи. А це ставить під загрозу функціонування всіх харчових підприємств Херсона, за якими здійснюють контроль спеціалісти закладу. А це вже може спровокувати гуманітарну катастрофу, особливо в такий час, коли біологічна безпека усієї країни знаходиться під загрозою.

Як стало відомо, начальник обласного управління Держпродспоживслужби Сергій Шевченко намагається залякати та тероризує керівництво районних управлінь та ветеринарних лікарень, змушуючи написати листи з позитивною характеристикою для Максима Лехкодера, щоб “замʼяти” скандал. Також скандальний чиновник намагається очорнити репутацію авторки колективного звернення — начальниці Херсонського міського управління Держпродспоживслужби Марини Малахової.

ЗВЕРНЕННЯ МАРИНИ МАЛАХОВОЇ ДО КОЛЕГ З РАЙОННИХ УПРАВЛІНЬ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ХЕРСОНЩИНИ:

Журналісти видання “Мій Херсон” продовжують слідкувати за ситуацією.

Свавілля у херсонській ветлікарні: працівники закладу заявили про тиск з боку керівництва та примусові звільнення (відео) Свавілля у херсонській ветлікарні: працівники закладу заявили про тиск з боку керівництва та примусові звільнення (відео) Свавілля у херсонській ветлікарні: працівники закладу заявили про тиск з боку керівництва та примусові звільнення (відео) Свавілля у херсонській ветлікарні: працівники закладу заявили про тиск з боку керівництва та примусові звільнення (відео) Свавілля у херсонській ветлікарні: працівники закладу заявили про тиск з боку керівництва та примусові звільнення (відео) Свавілля у херсонській ветлікарні: працівники закладу заявили про тиск з боку керівництва та примусові звільнення (відео) Свавілля у херсонській ветлікарні: працівники закладу заявили про тиск з боку керівництва та примусові звільнення (відео) Свавілля у херсонській ветлікарні: працівники закладу заявили про тиск з боку керівництва та примусові звільнення (відео) Свавілля у херсонській ветлікарні: працівники закладу заявили про тиск з боку керівництва та примусові звільнення (відео) Свавілля у херсонській ветлікарні: працівники закладу заявили про тиск з боку керівництва та примусові звільнення (відео) Свавілля у херсонській ветлікарні: працівники закладу заявили про тиск з боку керівництва та примусові звільнення (відео) Свавілля у херсонській ветлікарні: працівники закладу заявили про тиск з боку керівництва та примусові звільнення (відео)

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close