Публікації

У футбольного клубу “Таврія” фінансові проблеми?

Футбольний клуб “Таврія” переживає фінансову кризу. Про це пишуть у соцмережах пишуть представники руху “Ультрас Таврія Сімферополь”. Через нестачу фінансів футболісти команди не смогли виїхати на офіційний матч до Краматорська. Футбольні фани кажуть, що причиною кризи стало неефективність керівництва клубу.

“Офіційна причина – нестача фінансів. Насправді, основною причиною є присутність у керма клубу одіозної постаті Володимира Коновалова і його оточення (Суховій Ю.), а також повна пасивність протягом останніх 2х років почесного президента клубу Сергія Куніцина. Місцеві регіональні феодали, «крєпкіє хазаяйствєннікі» епохи Януковича, які не мають жодного уявлення, як керувати професійним футбольним клубом, намагались стати частиною футбольної еліти країни перебравши на себе долю третього найтитулованішого клубу країни. А ще робивши спроби маніпулювати містом походження Таврії, приписуючи до нього приставку “Берислав”. Швидко стало зрозуміло, що фінансових можливостей у Коновалова немає”, – йдеться у заяві Ультрас.

За словами фанів, після сезону 2017-2018 років “Таврію” покинули майже всі провідні гравці. Керівництво клубу відмовилось від спонсорської допомоги, яку залучили вболівальники через заклик у соцмережах. Натомість, із Володимиром Коноваловим не хочуть співпрацювати потенційні інвестори, кажуть Ультрас.

“Гадаємо, що основною метою знаходження Коновалова у керма Таврії потенційна є участь в будівництві нового стадіону для Таврії в Бериславі на кошти УЄФА (в народі «дерібан бабла»)”, – заявляють вболівальники.

Варто додати, що тендер на будівництво стадиону у Бериславі був оголошений знову. Договір, який було підписано за результатами минулого тендеру, був розірваний за згодою сторін. Причини невідомі. Зазначимо, що вартість будівництва стадіону склала майже 113 мільйонів гривень.

Віце-президент Федерації футболу Криму Олег Комуняр зазначив, що Почесний Президент “Таврії” Сергій Куніцин наразі перебуває на лікарняному, тому не може приділяти увагу по проблем клубу.

“Мені, як Віце-президенту Федерації футболу АР Крим, дуже соромно за цю ганебну ситуацію, яка сьогодні трапилась у зв’язку з невиїздом Таврії до Краматорську. І якщо у Почесного Президента Таврії С.В. Куниціна були поважні причини, через які він останнім часом не міг придиляти достатньої уваги до Таврії, то відповідальність за цю ганьбу повністю має лягти на “керівництво” з Берислава, та визнати, що були не праві, приймаючи це рішення”, – пише Комуняр у соцмережах.

В свою чергу, вболівальники “Таврії” заявили, що є непідтверджена інформація, що у клубу може з’явитися новий власник. Його ім’я не називають. Можливо їм стане нардеп Ігор Колихаєв, який, за словами Олега Комуняра, зголосився допомогти футбольній команді. Раніше його обрали головою Федерації футболу Криму.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close