ПолітикаПублікації

У Голій Пристані міський голова домовився про коаліцію з Віталієм Булюком

У Голій Пристані чинний міський голова та кандидат Олександр Бабич продовжує домовлятися з різними політичними силами перед місцевими виборами про свою підтримку, створюючи коаліції задля формування більшості в новій депутатській каденції.

Раніше Бабич отримав підтримку представників місцевого осередку партії “Європейська солідарність” та придбав у нардепа Ігоря Колихаєва франшизу “Нам тут жити”, пообіцявши виділення земельних ділянок в Голопристанській ОТГ його бізнес-оточенню. Першою за списком останньої партії йде Світлана Лінник — заступниця міського голови, яку з Бабичем, за словами працівників міськради, пов’язуть більше ніж робочі стосунки. На цей раз стало відомо про домовленості чинного очільника міста з Віталієм Булюком, який очолює обласний осередок “Нашого краю”.

Як повідомляють власні джерела, в разі перемоги Бабича “Наш край” вступає в коаліцію з його оточенням для лобіювання власних інтересів. Зокрема, відомо, що планується повернення на посаду директора Голопристанської районної лікарні лікаря-мільйонера Леоніда Бритвіна, призначення якого лобіює Віталій Булюк, який опікується госпітальною радою як заступник голови облради. За ініціативою останнього медзаклад не став опорним, поступившись цим місцем Скадовській ЦРБ.

Більше того, продовжується розслідування кримінального провадження щодо привласнення бюджетних коштів керівництвом Голопристанської лікарні, яке було відкрито за час керівництва закладом Бритвіна. Як вказано у відповідних судових ухвалах, аудитори під час проведення перевірки виявили завищення вартості реконструкції недобудованого харчоблоку в господарсько-медичний блок на загальну суму більше 700 тисяч гривень. Всі договора з підрядниками та акти тоді підписував особисто Леонід Бритвін.

Окрім того, на користь груп компаній депутата обласної ради від “Нашого краю” Сергія Рибалко Голопристанською міськрадою під керівництвом Олександра Бабича були розіграні тендери на реконструкцію міського скверу, де сума так званих відкатів за попередніми розрахунками складає більше мільйона гривень.

Така співпраця Бабича та “Нашого краю”, схоже, принесла поки чинному очільнику Голої Пристані й фінансову вигоду, судячи з висновків Національного агентства з питань запобігання корупції, які виявили незадеклароване майно загальною вартістю близько 2,6 млн гривень. Наразі правоохоронці готують відкриття кримінальною справи за даним фактом, яка доповнить список “здобутків” Олександра Бабича за час своєї каденції.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close