ПолітикаПублікації

У Голій Пристані міський голова проводить агітацію, порушуючи карантин та використовуючи адмінресурс

Міський голова Голої Пристані Олександр Бабич вирішив використовувати адмінресурс для своєї передвиборчої агітації. На додаток до цього, він ще й порушує карантинні обмеження. Як стало відомо нам з власних джерел, Бабич почав проводити агітаційні зустрічі по школам громади з батьками учнів.

Заходи проходять в приміщенням закладів, хоча під час карантинних обмежень, батькам учнів не дозволено перебувати на території. Але Олександр Бабич ставить власний політичний піар вище за здоров’я та безпеку людей.

Окрім того, для класних керівників очільник Голої Пристані поставив так званий “план” по кількості батьків на зустрічі — по 5 чоловік від кожного класу. Для “запрошених” на зустріч з мером міста проводять щось на кшталт інструктажу на тему того, які питання ставити Бабичу можна, а які — ні.

Варто зазначити, що такі агітаційні зустрічі міський голова Голої Пристані проводить в робочий час (зазвичай о 16:00). Хоча мав би займатися безпосередньо службовими обов’язками та проблемами міста. Але, як бачимо, власний піар важливіше. Адже не хочеться втрачати “годівницю” у вигляді бюджету цілої громади, який “дерибаниться” серед друзів та бізнес-партнерів. Додамо, що Олександр Бабич ще не є офіційно зареєстрованим кандидатом, а тому не може проводити передвиборчу агітацію. Але, схоже, законодавство для нього є лише пустим звуком.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close