ПолітикаПублікації

У Голій Пристані поліція відкрила кримінальне провадження за фактами махінацій підконтрольних Бабичу членів ТВК

У Голій Пристані поліція відкрили кримінальне провадження на голову та членів територіальної виборчої комісії за фактом махінацій із замовленням друку виборчих бюлетенів. Про це нам стало відомо з власних джерел. На допиті у правоохоронців вже побувала голова ТВК Олена Якушева.

Махінації розпочалися із заміни членів комісії, які працювали кандидатом на посаду міського голови Анатолієм Негрою, за ініціативою промерського оточення. Останні заявили, що таким чином вони попередили підтасування під час виборів. Але, де-факто, все виявилося навпаки.

Команда чинного голови Голої Пристані Олександра Бабича, розуміючи, що більшість членів ТВК не проголосуть за друк бюлетенів в типографії “Літера”, яка належить оточенню директора КП “Гопри-Водоканал” Андрію Бездворному, підмовив голову комісії підписати договорів з “Літерою” напряму. Це стало підставою для відкриття кримінального провадження.

У Голій Пристані поліція відкрила кримінальне провадження за фактами махінацій підконтрольних Бабичу членів ТВК

Та й на цьому махінації не закінчується. Як стало відомо з власних джерел, вартість друку одного бюлетеню в “Літері” перевищує в майже два рази середню ціну по Україні. Таким чином, “відкат” на друці може складати близько 2 тисяч доларів США. Окремо варто зазначити, що на минулих виборах типографія “Літера” надрукувала на 500 бюлетенів більше від замовленої кількості. Згодом вони були використані для вкидання. Журналісти нашого видання надалі слідкуватимуть за ходом розслідування кримінального провадження.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close