Публікації

У Херсоні на набережній мають намір збудувати житловий комплекс

Чекаємо “чергового покращення” або конкурс справді покликаний на позитивні зміни образу набережної?

Не так давно власники комплексу «Фрегат» – родина депутата облради від «Опоблока» та Департамент містобудування Херсонської міськради оголосили конкурс на кращу концептуальну ідею реконструкції кварталу готелю на міській набережній по проспекту Ушакова. Причому оголошення оприлюднив сайт міської ради.

Завдання конкурсу виглядає більш ніж гарним — сформувати новий образ набережной, розвиток території. Але в нашому місті за гарною ширмою, традиційно, виявляється банальне бажання побудувати великий житловий комплекс у самому центрі міста. Варто зазначити, що про житлову забудову йшлося й в оголошенні конкурсу на сайті міськради.

Про «новий образ» набережної поки, звичайно, говорити рано. Але вже можна сказати про масштаби потенційної забудови. На черговій сесії міськрада має намір відмовити ПАТ «Туристичний комплекс «Фрегат» у у дозволі на розроблення проєктів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок по просп. Ушакова, 2.

Ділянок три. Їхня загальна площа складає майже 1,3 гектарів. Всі вони перебувають в оренді ПАТ “Фрегат” – під самим готелем, прилегла територія, та територія під спортивні майданчики. Сам же орендар хоче побудувати на цих землях у самому серці Херсона багатоповерховий житловий будинок, судячи з проекту рішення міськради, з шикарним краєвидами з майбутній вікон. Вже навіть важно уявити ціни на квадратний метр у такому комплексі, якщо його побудують.

Можна припустити, що міськрада таки дасть дозвіл на зміну цільового призначення ділянки після проведення конкурсу ідей, про який ми згадали. До речі, конкурс чомусь закритий. Його результати будуть відомі до 20 березня. Тож, чекаємо “чергового покращення” або конкурс справді покликаний на позитивні зміни образу набережної, поки казати зарано. Але один приклад “покращення” від влади та місцевого бізнесу ми вже бачимо не перший — ТРЦ “Суворовський”, який став білью херсонців і символом абсолютної байдужості можновладців до Херсона в гонитві за великими грошима.

Читайте також

Один коментар

  1. Таке собі задоволення жити на набережній. З одного боку порт-елеватор сипить мукою, з другого – морпорт іншим брудом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close