Публікації

У Херсоні правоохоронці відкрили кримінальне провадження на «Комунальний ринок» депутата міськради

У Херсоні правоохоронці розслідують кримінальне провадження, яке було відкрито за фактом самоправства обслуговуючим кооперативом «Комунальний ринок», який де-факто належить депутату міськради Дмитру Больботу. Слідчі провели ряд допитів працівників підприємства та продавців на ринку. Наразі суд дав дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які знаходяться в офісі «Комунального ринку».

Варто зазначити, що обслуговуючий кооператив «працює» на ринках по вулиці Миру, на Привокзальній площі та поблизу Шуменського ринку. Як вказано в судовій ухвалі, працівники «Комунального ринку» збирають кошти з продавців за торгові місця, на думку правоохоронців, безпідставно.

«Дані кіоски належать особисто громадянам, а самі договори безпідставно укладені із ОК Комунальний ринок . Окрім того, земельні ділянки окремо громадянам не відводились та в натурі не визначались, тому займати торгівельні місця підприємці мають здійснювати на підставі паспорту прив`язки, адже на підставі нього дозволяється займати певне місце не визначаючи конкретну земельну ділянку. Таким чином підприємство безпідставно здійснює збирання коштів з громадян», -вказано в ухвалі про торгівлю біля «Дніпровського ринку» по вулиці Миру.

Окрім того, слідчі встановили, що працівники «Комунального ринку» здійснюють збирання коштів за торгівельну діяльність на площі, яка більше відведеної кооперативу дільянок.

«Таким чином працівники Обслуговуючого кооперативу Комунальний ринок самовільно збирають готівкові кошти з осіб, які здійснюють торгівельну діяльність у тому числі й за межами відведених підприємству земельних ділянок», – вказано в документі.

Окремо варто відзначити, що ОК «Комунальний ринок» порушує рішення виконкому про заборону торгівлі мʼясом та мʼясопродуктами, яку встановили у 2018 році. Про порушення свідчать навіть покази продавців в рамках цього кримінального провадження.

У Херсоні правоохоронці відкрили кримінальне провадження на «Комунальний ринок» депутата міськради У Херсоні правоохоронці відкрили кримінальне провадження на «Комунальний ринок» депутата міськради

Сам же Дмитро Больбот на останньому пленарному засіданні сесії Херсонської міськради заявив про тиск на «Комунальний ринок» з боку правоохоронних органів та запропонував звернутися зі зверненням від депутатів до різних структур, але для прийняття рішення не вистачило голосів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close