ПублікаціїСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

У Херсонській міськраді вирішили “розіграти” тендер на 91,5 млн гривень для своїх

На початку лютого мають стати відомі переможці тендеру на послуги з організації харчування у херсонських школах та шкільних таборах, який оголосило управління освіти міськради. Як вказано на порталі держзакупівель “”Prozorro”, загальна очікувана вартість послуг – 91,1 млн гривень. Закупівля розділена на 50 лотів.

У більшості лотів між собою конкурують дві компанії – ТОВ “Базісторг” та ТОВ “Сервіс Гранд”. Останню пов’язують з депутаткою міськради Іриною Ценкер. До кінця 2018 вона очолювала “Сервіс Гранд”. Згодом керівником та бенефіціаром став Віталій Скороход, а сама фірма змінила адресу реєстрації. З 2017 року “депутатська фірма” стала таким собі монополістом на послуги з харчування у освітніх закладах Херсона, отримавши договорів на суму майже 113,5 млн гривень.

Цього року у деяких лотах тендеру приймає участь київська компанія ТОВ “Понтем.Уа”, але її недопущено до аукціону. Закупівлю по цим лотам відмінив Антимонопольний комітет після скарги компанії. Зазначимо, що “Понтем.Уа” з 2017 року отримала договорів на загальну суму близько 300 млн гривень у Київській, Полтавській та Миколаївській областях.

У Херсонській міськраді вирішили "розіграти" тендер на 91,5 млн гривень для своїх

Ще одна “своя” для міськради компанія ТОВ “Світ школяра 2010” допущена до тендерного аукціону у деяких лотах. Очолює компанію мати депутата міської ради Юрія Климентенко. Його колега Віталій Богданов у соцмережах заявив, що ТОВ “Світ школяра 2010” пов’язана ще з Володимиром Сальдо та Романом Підперигорою. Останній очолює Департамент фінансів міськради, а його родичка – Ольга Тонкошкурова є однією з власницею “Світ школяра 2010”. Її внесок до статутного капіталу фірми склав 375 тисяч гривень.

Зазначимо, що тендерний аукціон призначений на 3 лютого. Поки пропозиції учасників закриті, але сам тендер має всі ознаки “фіктивності”. Нагадаємо, що наприкінці минулого року у міськраді була створена контрольна комісія з перевірки організації харчування у школах Херсона. Але відповідне рішення, з подачі “промерської більшості”, заблокував очільник міста Володимир Миколаєнко. Згодом він створив робочу групу, до якої увійшли 26 депутатів, які подали відповідні заяви. Зокрема у списку є прізвища вищезгаданних Ірини Ценкер та Романа Підперигора. Але, за нашою інформацією, робоча группа так і не почала працювати.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close