Публікації

У Херсонській ОДА приховують доходи від організації святкового ярмарку у центрі міста?

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв наприкінці листопада підписав розпорядження про створення організаційного комітету з питань проведення святкової торгівлі на Площі Свободи. Очолили його заступник очільника обладміністрації Дмитро Бутрій та керівник апарату ОДА Володимир Клюцевський.

У розпорядженні вказано, що ярмарок буде проходити з 19 грудня по 13 січня. Журналісти сайту «Мій Херсон» направили до обладміністрації запит щодо умов розміщення торгівельної точки на площі та вартості участі цього року. Також ми запитали, яку суму отримала ОДА від надання в оренду місця для торгівлі за 2017 та 2018 роки.

На наш запит прийшла відповідь за підписом заступника голови ОДА та співголови оргкомітету Дмитра Бутрія. Він «порадив» звернутися з питаннями саме до оргкомітету. Тобто запитати ще у нього. Іншої інформації нам надано не було, хоча ми запитували й копії договорів із учасниками ярмарків минулих років. Тобто, можна припустити, що документально відносини між владою та підприємцями не оформлені. Тоді хто отримує кошти за розміщення “палатки” на ярмарці? Чи ставити свою торгівельну точку може хто-завгодно та безкоштовно?У Херсонській ОДА приховують доходи від організації святкового ярмарку у центрі міста?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close