НовиниПублікації

В Голій Пристані міська влада продовжує глузувати з 92-річної пенсіонерки

Влада Голої Пристані продовжує ігнорувати проблеми та глузувати з 92-річної жінки Олени Отрошко — учасниці Другої світової війни та Ветерана праці, донька якої вже більше 5 років продовжує оббивати пороги владних кабінетів міської ради, вимагаючи виконати свої зобов’язання.

Про історію боротьби жінки з місцевими чиновниками та очільником міста Олександром Бабичем ми розповідали ще у березні цього року. Як учасник війни вона має право на першочерговий ремонт та забезпечення паливом за кошти міста згідно законодавства “Про статус ветеранів війни”. Але можновладці нахабно ігнорують Олену Отрошко та її доньку, щоразу надаючи бюрократичні відписки, посилаючись то на відсутність цільової програми, нестачу коштів, або взагалі заявляють про відсутність такого права у Ветерана праці, порушуючи Закони України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Свавілля влади на Херсонщині: очільник Голої Пристані глузує над 91-річною пенсіонеркою

Зима додала проблем родині Олени Отрошко. Відсутність палива для пічки, щілини в вікнах та підвищена вологість у будинку посилює проблеми зі здоров’ям пенсіонерки.

До боротьби за права жінки підключився народний депутат Олексій Ковальов, про що написав на своїй сторінці в соцмережах:

Я пробував цивілізовано спілкуватись з міським головою Голої Пристані паном Бабичем, якому жителі мого рідного міста довірили посаду міського голови вже вдруге, але я так само отримую тільки порожні листи без конкретики і намірів допомогти жінці”.

Зі свого боку Олексій Ковальов пообіцяв Олені Отрошко власним коштом встановити вхідні та міжкімнатні двері й зробити укоси на вікнах. Крім цього, народний депутат заявив про наміри продовжити боротьбу за права пенсіонерки з місцевими чиновниками.

Власним коштом я пообіцяв Олені Онисимівні встановити вхідні та міжкімнатні двері, зробити укоси на вікна. Прошу вважати дану публікацію заявою про наміри жорстких дій, відносно місцевої влади, бо я цю ситуацію так просто не залишу – це вже питання принципів”, – заявив Олексій Ковальов.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також

Close
Back to top button
Close
Close