Публікації

В Голій Пристані п’ять комунальних закладів знаходяться на межі ліквідації через бездіяльність міського голови

Некомпетентність, свавілля та злочинна бездіяльність очільника Голопристанської громади Олександра Бабича може призвести до втрат роботи працівників одразу п’яти комунальних установ, які перебували у власності Голопристанської райради. Мова йде про дитячо-юнацьку спортивну школу, районний будинок культури, комунальну установу з обслуговування закладів освіти, Центр позашкільної освіти та Територіальний центр соціального обслуговування.

Ці заклади після ліквідації Голопристанського району, згідно законодавства, мали прийняти на баланс територіальної громади, тобто, Голопристанської міськради. Однак, підконтрольна Олександру Бабичу більшість депутатів не підтримала прийняття до власності саме ці 5 установ. Тим самим влада громади поставила під загрозу існування закладів, адже з 1 січня їхні працівники не зможуть отримати фінансування на зарплати, оплату комунальних та інших послуг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто закрив на Голопристанщині школу-інтернат та туберкульозну лікарню

Подібна ситуація вже траплялася в Голій Пристані із закриттям школи-інтернату в Старій Збур’ївці та туберкульозної лікарні в Новій Збур’ївці, коли Бабич пішов на угоду з одіозним колишнім заступником голови облради Віталієм Булюком, надавши перевагу не інтересам громади, а корупційним схемам з виведенням цілих майнових комплексів в приватні руки. Не виключено, що неприйняття п’яти комунальних закладів до власності Голої Пристані є початком чергового знищення працюючих установ заради приміщень та земель, на які накинув оком Бабич або його оточення. Тим більше, що за очільником міста вже є випадок власного збагачення за рахунок комунальної землі, яку він отримав у власність за більш ніж пільгових умов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Очільника Голої Пристані спіймали на приховуванні 2,6 млн гривень від НАЗК

Варто нагадати, що правоохоронці минулого року відкрили кримінальне провадження за фактом декларування недостовірної інформації на Олександра Бабича. Він приховав від НАЗК ділянку, отриману рішенням міськради, яку очолює. Пізніше Нацагентство з питань запобігання корупції виявило в голови Голопристанської громади не задеклароване майно на загальну суму близько 2,6 млн гривень.

Тож, в підсумку маємо лише висновок — “турбота про людей”, про яку Олександр Бабич заявляє на кожних виборах, є лише пустими словами та передвиборчими лозунгами на плакатах та бордах. По факту, лише корупція та злочинні схеми — єдиний здобуток керівництва Голої Пристані, масштаби якого зростають в геометричній прогресії.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close