Публікації

В.о. очільника управління транспорту просить у міськради кошти для “Херсонкомунтранссервісу”

Протеже” Наталі Молнар — в.о. начальника управління транспорту Олег Богданов просить бюджетні кошти для КП “Херсонкомунтранссервіс”, яке очолює інший ставленик чиновниці Павло Ткаченко. Мова йде про додаткові 550 тисяч гривень на забезпечення річкової навігації.

За словами Олега Богданова та міського голови Володимира Миколаєнко, перевезення дачників може припинитися з середини вересня через начебто брак фінансування. Варто зазначити, що комунальному підприємству на забезпечення річкової навігації було виділено 1,95 млн гривень. Сьогодні управління транспору просить депутатів збільшити цю суму до 2,5 мільйонів. Однак, питання виділення додаткових коштів для “ХКТС” викликали питання у депутатів.

Як зазначив Єгор Устинов, проект рішення не розглядався на профільній комісії. Він також додав, що річкова навігація почалася із запізненням через введення коронавірусного карантину. Тоді, чому сума фінансування збільшилася, залишається питанням. Сам Олег Богданов чомусь заявив, що катери працювали під час карантинної заборони. Проект рішення про виділення додаткових коштів для “Херсонкомунтранссервісу” було знято з порядку денного сьогоднішнього засідання сесії та буде розглянутий на профільній комісії.

Нагадаємо, що міський голова Володимир Миколаєнко підписав розпорядження про звільнення начальниці управління транспорту Марини Віркун. За інформацією джерела у міськраді, лобіювала це кадрове рішення саме Наталя Молнар. Сьогодні Миколаєнко заявив, що Марина Віркун пішла на лікарняний та буде звільнення одразу після її виходу на робоче місце.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close