Публікації

В Олешках міськрада “відмиває” бюджетні кошти на проведенні державних заходів

Чиновники Олешківської міськради продовжують “мити” бюджет на проведенні свят. На цей раз вони провели концерт до Дня Незалежності України. Але лише “на папері”, витративши 2500 грн. Відповідний договір оприлюднено на порталі державних закупівель “Prozorro”.

В Олешках міськрада “відмиває” бюджетні кошти на проведенні державних заходів

Традиційно “святковий підряд” отримала ФОП Наталя Ширяєва. Як вказано у документах, на 2500 гривень було орендовано звукову, світлову, сценічну апаратуру та написано сценарій. По факту ж 24 серпня відбувся лише урочистий мітинг, про що повідомив сайт міськради.

В Олешках міськрада “відмиває” бюджетні кошти на проведенні державних заходів24 серпня, в 29-ту річницю проголошення Незалежності України відбувся урочистий мітинг біля пам’ятного знаку «Тризуб», де з привітальним словом до всіх звернулась заступник міського голови Петриченко Ольга Миколаївна. В рамках заходу присутні поклали квіти до «Тризубу» та до погруддя Т.Г.Шевченка. Юне покоління олешківців також не залишилось осторонь головного свята України, приготувавши під керівництвом фахівців виконавчого комітету олешківської міської ради чудове креативне відеопривітання, яке не залишило нікого байдужим”, – повідомили на сайті міськради.

На заході дійсно використовувалася звукова апаратура, але не орендована чиновниками. Проведенням заходу та його технічним забезпеченням займалися працівники Центру культури та дозвілля, у планах роботи якого й було проведення мітингу. Простими словами, на проведення Дня Незалежності з міського бюджету, по факту, не було витрачено жодної гривні з бюджета Олешок.

Для Олешківської міськради такі фіктивні заходи не є новинкою. Раніше таким чином “на папері” було проведено захід до Дня захисту дітей та фестиваль “Співоча птаха”.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close