НовиниПублікації

В Олешках влада продовжує «відмивати» бюджетні кошти через висвітлення діяльності

Олешківський виконком вже традиційно підписав два договори на виробництво відеосюжетів та висвітлення діяльності міської влади на офіційному сайті з підприємцем Олександром Сурело. Загальна сума — 270 тисяч гривень. Такі договори почали укладатися з 2017 року. На даний час ФОП Сурело вже має з Олешківським виконкомом договорів на загальну суму більше 1 мільйона гривень тисяч гривень.

У 2018 році місцева поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем». Предметом розслідування стали підряди для Сурело. Цюрупинський районний суд навіть дав слідчим дозвіл на вилучення документів, які стосуються відносин між Олександром Сурело та виконкомом. Але з 2018 року кримінальне провадження так і не зрушило з місця, та його доля наразі невідома.

У судовій ухвалі по даній справі вказано, що поліція отримала матеріали від Олешківського управління СБУ. Там, в свою чергу, встановили, що в договорах з Сурело предметом закупівлі визначено «додаткові інформаційні послуги», що, на думку Служби безпеки, свідчить про підроблення з метою уникнення тендерних процедур.

«При цьому оперативним шляхом встановлено, що ОСОБА_4 (Олександр Сурело, – ред.) фактично не надає зазначених послуг, а вказаною діяльністю займаються працівники виконавчого комітету Олешківської міської ради», – вказано у судовій ухвалі.

Про те, що збором та наповненням сайту займаються самі ж працівники виконкому неодноразово заявляв колишній заступник міського голови Дмитра Воронова Андрій Литваков.

Уклав договір на висвітлення діяльності виконком і з районною газетою «Вісник Олешшя» на суму170 тисяч гривень. За ці кошти газета буде публікувати рішення міськради та виконавчого комітету. Всього «Вісник Олешшя» з 2017 року отримав від Олешківського виконкому контрактів на суму 654 тисячі гривень.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close