Публікації
Вибір читачів

Від БПП до Зе-команди: Зеленський призначив екс-заступника голови Херсонської ОДА очільником Кіровоградщини

Екс-заступник голови Херсонської ОДА Андрій Балонь став очільником Кіровоградської обласної державної адміністрації. Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський 8 листопада. 11 листопада перший заступник Офісу Президента Сергій Трофімов представив Балоня громаді Кіровоградщини.

Хочу запевнити вас, що повною мірою розумію, які виклики стоять переді мною та моєю командою задля того, щоб Кіровоградщина звучала по-інакшому, звучала по-новому, як того вимагає час. Розумію й те, що самому мені не впоратися, тому я готовий до широкої публічної комунікації з вами заявив Андрій Балонь, повідомляє прес-служба Президента України

Статки чиновника

Судячи з декларації, Андрій Балонь не має у власності нерухомості. Дві квартири у Дрогобичі (Львівської області) та Києві записані на дружину очільника Кіровоградщини. Також в декларації вказана орендована квартира у Херсоні. Їздить Балонь на Фольквагені Туарег 2011 року випуску, але це не єдине авто, яким він користується.

Голова Кіровоградської ОДА орендує Ягуар XF 2015 року у компанії з Київської області ТОВ «СМ-ЛУБРІКАНТС». Фірма знаходиться у місті Борисполь та займається автозапчастинами та паливно-мастильними матеріалами.

Дохід родини Балоня у 2018 році склав більше 1,5 мільйона гривень. Більшість коштів заробила дружина чиновника, займаючись підприємницькою діяльністю. На банківських рахунках Андрія Балоня лежить 280 тисяч гривень, майже 7,5 тисяч євро та 70 тисяч доларів США. Готівкою чиновник зберігає 153 тисячі гривень. Ілона Балонь має 18 тисяч доларів готівкою та 52 тисячі доларів на банківському рахунку.

Борди Порошенко та «Українська стратегія Гройсмана»

Дружина очільника Кіровоградської ОДА Ілона Балонь є однією із співвласницею компанії ТОВ «Медіапівдень» зі статутним капіталом 3 мільйона гривень. Фірма стала відома підчас останніх президентських виборів. Херсонські журналісти виявили незаконні рекламні борди, які встановила «Медіапівдень» по всій Херсонській області, з передвиборчою агітацією Петра Порошенко.

У яку суму кандидату в Президенти України обійшлась така реклама, невідомо. Адже у остаточному звіті виборчого фонду Порошенка ТОВ «Медіапівдень» немає взагалі. Викликає питання й факт, що компанії було створено за місяць до проведення президентських перегонів – 23 листопада минулого року.

Керує ТОВ «Медіапівдень» та має долю статутного капіталу фірми херсонський підприємець Олег Попов. Як ФОП він з 2017 року уклав з бюджетними організаціями 13 договорів на суму близько півмільйона гривень. Предмети закупівель – рекламні послуги або виготовлення рекламних носіїв.

Під час позачергових парламентських виборів борди екс-Президента змінилися на агітацію інших політичних сил.

Сам же Андрій Балонь, ще перебуваючи на посаді заступника голови Херсонської ОДА, за нашою інформацією, очолював передвиборчий штаб політсили «Українська стратегія Гройсмана» на Херсонщині. Звільнили Балоня із обладмніністрації у серпні цього року. Варто зазначити, що у червні прізвище нинішнього очільника Кіровоградщини було серед кандидатур на посаду голови Херсонської ОДА.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close