ПублікаціїСПЕЦТЕМА: Чорногорське сміття у Херсоні

Відставка Козакова та розірвання договору з «Ітакою»: чорногорський скандал у Херсоні продовжується

Скандал із завезенням у Херсоні чорногорського піску продовжується. У міськраді мають намір розірвати договір на обслуговування міського звалища із ТОВ «ТД Ітака». Про це неодноразово заявляє у соцмережах секретар міської ради Олена Урсуленко. За її словами, підприємство порушило договір та рішення сесії міськради від 2013 року про заборону завезення на територію міста побутових відходів із населенних пунктів, які територіально не належать до Херсона.

Через скандал у міськраді варто очікувати й звільнень. Депутат Артем Кияновський заявив, що перший заступник очільника міста Ігор Козаков має понести відповідальність, як чиновник, який відповідає за роботу звалища.

«Щодо конкретних винуватців, то нагадаю, що за комплекс заходів по вивозу та роботу звалища-полігона побутових відходів несе відповідальність перший заступник голови міськради, і якщо ми просто на цій сесії не відправим пана Козакова у відставку, то всім нам час на звалище замість нього», – пише Кияновський у соцмережах.

Зазначимо, що пленарне засідання міськради Херсона має відбутися завтра. І, судячи з настрою депутатів, відставка Козакова доволі реальна. Додамо, що проект рішення про недовіру першому заступнику міського голови неодноразово намагалися включити до порядку денного сесій ради, але не знаходив підтримку.

Тим більше, раніше з`явилася інформація, що ряд депутатів на чолі Володимира Сальдо готують аналогічний проект про відставку Козакова.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close