Публікації

Влада Голої Пристані не може забезпечити мінімальні умови комфорту для містян і туристів

Поки влада Голої Пристані показує журналістам новий міський сквер, на який було витрачено більше 10 млн гривень, занедбану набережну, яка вже давно перестала бути окрасою потенційного туристичного магніту, про які заявляють очільники держави й області, місцеві мешканці не один рік скаржаться на відсутність туалетів на пляжі – самого необхідного для повноцінної роботи зони відпочинку. Така ситуація і у міському сквері, де з 10 млн гривень на проведення його реконструкції не знайшлося коштів на встановлення необхідної санітарної споруди.

Про який туризм може йти мова, коли для людей не створено комфортних умов відпочинку. Сам же туалет є на території пляжу, але він вже декілька років стоїть закритим. І це в той час, коли з міського бюджету витрачаються сотни тисяч гривень на утримання зони відпочинку. Тим паче, що ці кошти отримує людина з оточення міського голови Олександра Бабича — ФОП Аркадій Кулик. Цього року на утримання пляжу підприємець отримає майже 300 тисяч гривень.

Цікавим залишається те, що у Аркадія Кулика немає жодної спецтехніки, окрім легкової автівки «Skoda Superb» 2013 року випуску. За інформацією джерел у міськраді, для виконання договорів, якщо можна це так назвати, Кулик, з дозволу «друзів мера» використовує техніку та робочу силу комунального підприємства «Гопри-Водоканал». А ось за данними порталу «Prozorro», від комунальників підприємець отримав відрядів на загальну суму майже 11 млн гривень.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close