Публікації

Влада Херсона знову піариться на Лілеї

Херсонська влада знову згадала про пляж Лілея. За словами новой в.о. заступниці очільника міста Олени Мазур, цього року на відкриття та роботу пляжу мають намір витратити 1,7 млн гривень. Причому 1 мільони вже закладено у бюджет. Інші кошти — 700 тисяч гривень будуть шукати потім — у вільних залишках.

Мазур заявила, що будуть відремонтовані туалети, душові, завезуть пісок та встановлять зонти. Також планується ремонт каналізації.

«Сьогодні пляж знаходиться на балансі комунального підприємства «Розвиток спорту». Скоріше за все, ми заплануємо гроші на комунальне підприємство, а вони вже будуть укладати договори. Туди входить персонал — це прибиральники, охоронці», – каже Мазур.

Пляж Лілея й справді на балансі «Розвитку спорту» – комунального закладу, яке засвітилося у корупційній схемі колишнього керівництва Херсонської ОДА на будівництві футбольних майданчиків.

Саму ж територію Мазур хотіла взяти під свій контроль ще у 2019 році, коли очолювала «Херсонський міський центр земельно-майнових відносин», але тоді депутати не проголосували за проект рішення.

Тоді сума утримання Лілеї була куди скромніша — від 190 тисяч, про які Мазур заявила на засіданні сесії, до 400 тисяч гривень, які були у оприлюднені самою ж Мазур у соцмережах. Варто зазначити, що, якщо тоді були хоча б якісь розрахунки, то зараз їх немає взагалі. Просто 1,7 мільйонів гривень.

«Це кроки, які за всю каденцію ми — депутати. 6 мільйонів не виділялося ніколи. Я вважаю, що коли з 26 мільйонів ми змогли відстояти ці мільйони — це велика робота», – каже Олена Мазур.

Що це за 6 або 26 мільйонів? І коли ж буде обіцяна Оленою Мазур реконструкція «Лебединого озера», про яку вона стабільно згадує?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close