Публікації

Яку заробітну плату отримало керівництво Херсона минулоріч

Міська влада фінансується коштом платників податків. Тому громадськість має право знати скільки заробляють чиновники. Для цього з 1-го січня стартувала кампанія електронного декларування. До 1-го квітня всі держслужбовці мають подати до НАЗК інформацію про свої доходи та майно. Аби не чекати декілька місяців журналісти сайту “Мій Херсон” направили інформаційний запит до міськради, щоб дізнатися скільки отримує керівна верхівка Херсона.

Серед керівництва Херсонської міської ради найбільшу заробітну платню (з урахуванням лікарняних, премій, надбавок тощо) отримав очільник міста Володимир Миколаєнко. Його працю було оцінено в 576 тис. грн. Далі йде перший заступник міського голови Ігор Козаков, який за 11 місяців отримав 508 тис. грн. Третє місце за заступницею Миколаєнко Інною Трибух – 418 тис. грн. У порівнянні зі своїми колегами найменше за 11 місяців 2019-го року отримала секретар Херсонської міськради Олена Урсуленко – 389 тис. грн.

Яку заробітну плату отримало керівництво Херсона минулоріч

Загалом на нарахування заробітної плати керівній верхівці міста з бюджету було витрачено близько 1,9 млн грн. За даними обласного управління статистики, середній розмір оплати праці у Херсоні склав близько 8 тис. грн. Тож керівництво міста отримує в п’ять разів більше, ніж пересічні херсонці.

Читайте також: “Школа у Таврійському мікрорайоні: очільник Херсона хизується невиконанними обіцянками”

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close