ПолітикаПублікації

Яких “господарників” збирає херсонський “Наш край”?

Політсила “Наш край” збирає в свою команду господарників. Щонайменше, такі слова ми з вами бачимо на чисельних рекламних бордах. Але, кого вони збирають насправді?

Ні для кого не буде таємницею, що “Наш край” є одним з послідовником “Партії регіонів” — політичної партії, яка узурпувала владу до “Революції Гідності” та розпалася після втечі Віктора Януковича. Тому не дивно, що “старі обличчя” колишніх регіоналів ми досі бачимо в списках депутатів від цієї політсили.

Прикладом “гідного господарника” є член “Нашого краю” та діючий депутат обласної ради Олександр Синенко — власник великого фермерського господарства на Голопристанщині, на яке скаржаться місцеві мешканці в нашу редакцію. Мало того, що Синенко не може відремонтувати дорогу до своїх ділянок, так ще й щоденно перевантажені фури розбивають дороги в Голопристанському районі та Херсонській області.

Яких “господарників” збирає херсонський “Наш край”?

Про вантажівки Синенко знають й в Укртрансбезпеці, яка займається ваговим контролем на дорогах Херсонщини. Але на перевантаж “закриваються очі” інспекторів за визначену суму грошей. І тут варто зазначити, що нещодавно правоохоронці “накрили” такого працівника Укртрансбезпеки, який збирав кошти з водіїв фур за безперешкодний проїзд через ваговий комплекс. За інформацією поліції, щомісячно працівник відомства отримував від далекобійників близько мільйона гривень. І це все тіньові кошти, які ви не побачите в деклараціях чиновників.

Яких “господарників” збирає херсонський “Наш край”?

Окремо від фермерської діяльності Олександр Синенко в обласній раді відзначився разом з головою осередку “Нашого краю” та заступником очільник ради Віталієм Булюком. Вони в унісон виступали проти безпеки нашої області в час російської військової агресії. А саме — були проти передачі зруйнованого дитячого табору КП “Білі крила” у Скадовському районі Міністерству оборони України для розміщення військової частини морської піхоти.

Саме голосу Синенко не вистачило на засіданні депутатської комісії з питань комунального майна. За словами громадських діячив, таким чином депутат облради лобіював інтереси свого керівника Віталія Булюка, який поклав око на табір “Білі крила”. Задля цього він навіть через підконтрольних депутатів та секретаря Скадовської міськради збирав позачергову сесію тамтешньої міськради. Але, на щастя, планам Булюка та Синенко не дали втілитися інші обранці, які розуміють, що Херсонщина є прикордонним регіоном та виступили за зміцнення обороноздатності області.

Тож, поки нам “Наш край” обіцяє господарників при владі, насправді ж — йде збір банальних лобістів інтересів кума біглого очільника митниці області Ігоря Калетника Віталія Булюка та противників української армії. То який “Наш край” вони обіцяють виборцям?

Читайте також

Один коментар

  1. Шо до перевантажень фур не погоджусь. Так як сам особисто приймаю участь у їх завантаженні. Відправлення відбуваються згідно норм. По-перше самі водії не дають згоди перегрузу, бо штрафи лягають як на водіїв так и на відправника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close