ПолітикаПублікації

“За майбутнє” прийняла до своїх лав скандально відомого екс-заступника голови Херсонської ОДА

Херсонський осередок політичної партії “За майбутнє”, яку очолює Віталій Богданов, прийняв до своїх лав скандально відомого екс-заступника голови Херсонської ОДА Сергія Тригуба. Екс-чиновник обладміністрації засвітився разом з херсонськими кандидатами на з’їзді політсили, який нещодавно відбувся у Києві.

Хоча формально Тригуб пішов з Херсонської ОДА за власним бажанням, але його звільнення супроводжувалося скандалом. Зокрема, очільник області Юрій Гусєв заявив, що саме Сергій Тригуб пов’язаний з корупцією у сфері організації пасажирських перевезень. Відносно нього та інших тогочасних чиновників було розпочато службове розслідування. Очільник обладміністрації тоді заявив, що Тригуб написав заяву про звільнення за власним бажанням через повідомлення про можливі корупційні дії.

Засвітився екс-чиновник ОДА й в скандалі з так званою “царською дорогою” в селі Стрілкове. Нагадаємо, що резонанс навколо реконструкції тамтешньої вулиці Береговою виник у 2018 році. Місцеві мешканці заявили, що обласна влада під керівництвом Андрія Гордєєва будує дорогу до земельних ділянок, які отримали можновладці та їхнє оточення за 83 млн гривень в той час, коли головна вулиця села давно потребує капітального ремонту. І дійсно, в один день землю на першій лінії від моря “роздерибанили” між різними чиновниками, суддями та прокурорами.

Не обійшлося й без Сергія Тригуба. Власниками одразу трьох земельних ділянок біля моря стали його дружина, теща та пасинок. Того ж 2018 року сам Тригуб стає власником кількох ділянок загальною площею майже 23 гектара в селі Олександрівка Голопристанського району.

Наразі Тригуб знову наближений до влади. У січні цього року міськрада за пропозицію Володимира Миколаєнко включила його до складу виконавчого комітету. Щоправда, Сергій Тригуб на засіданнях виконкому ніхто не бачив.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close