Публікації

Затриманий на хабарі очільник Держпраці Херсонщини перебуває під охороною

Затриманий на хабарі очільник облуправління Держпраці Віталій Берлим перебуває у лікарні під охороною поліції. Про це повідомили журналістам видання «Мій Херсон» власні джерела.

Різке погіршення здоровʼя Віталія Берлима сталося одразу після затримання правоохоронцями в робочому кабінеті. Строк затримання складає 4 доби. Наразі проводяться слідчі дії.

Нагадаємо, що Віталія Берлима затримали вчора під час отримання хабара у сумі 8 тисяч гривень. Як заявили у поліції, чиновник вимагав від місцевої жительки за вирішення питання щодо пришвидшення реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці та подальше утримання від проведення перевірок даних, зазначених у деклараціях.

За неперевіренною інформацію, питання щодо уникнення покарання наразі «вирішують» родичі Віталія Берлима. Зокрема, це чиновники облуправління охорони здоровʼя та облпрокуратури. Також підключився й депутат міськради Руслан Рубан, який також є родичем Берлима.

Варто зазначити, що Віталій Берлим потрапляв у «секс-скандал» у 2018 році. Тоді у місцевих ЗМІ заявили про наміри затримати очільника облуправління Держпраці за організацію підпалу автівки своєї підлеглої у 2017 році. Паліїв тоді затримала поліція.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що державний службовець на грунті ревнощів та помсти за відмову продовжувати з ним інтимні стосунки, переслідував свою підлеглу працівницю і спричинив їй тілесні ушкодження. У подальшому, з метою залякування потерпілої та її родини за грошову винагороду замовив двом іншим особам вчинення побиття чоловіка потерпілої, якими останньому спричинено тілесні ушкодження середньої тяжкості, а також підпал його автомобіля», – заявили у прокуратурі області.

Але, незважаючи на кримінальне провадження та скандал, Віталій Берлим продовжив перебувати на посаді.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close