Публікації

Зеленський поставив черговий ультиматум голові Херсонської ОДА

Президент України Володимир Зеленський поставив черговий ультиматум голові Херсонської ОДА Юрію Гусєву. На цей раз очільник держави поставив задачу до 1 травня наступного року відкрити першу чергу скандального довгобуду — мостопереходу у Херсоні. Причому відновлення робіт на об’єкті має розпочатися у найближчі два тижні.

«Давайте так: упродовж цього місяця, у найближчі два тижні, я б дуже хотів, щоб тут стояла техніка, а далі – паралельно розбирайтеся з усіма підрядниками. Треба, щоб з’явилась техніка, забудовники й почали будувати цей міст», – зауважив Глава держави.

Чиновники обладміністрації зазначили, що цього року роботи на мостопереході не проводилися через відсутність фінансування. Сам же об’єкт готовий на 20%. Очільник ОДА Юрій Гусєв знову “завів мантру” про кошти ЄБРР та підписану угоду щодо фінансування проекту розвитку регіональних доріг. Але досі триває процедура оформлення документів з Європейським банком.

Однак Херсонщина може отримати 300 млн гривень субвенції з державного бюджету. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко. За його словами, у Верховній Раді вже зареєстровано відповідний проект змін до головного кошторису країни. Ймовірно, що частина цих коштів буде направлена на продовження будівництва мостопереходу.

Яким чином у ці два тижні чиновники обладміністрації будуть запускати роботи на об’єкті, невідомо. Наразі навкого мостопереходу триває судова тяганина та боротьба між генпідрядником (“Укратоменергобуд”) та Департаментом розвитку інфраструктури. Останній намагається розірвати договір з компанією. Інша оскаржує рішення можновладців в суді та намагається стягнути з обладміністрації заборгованість за виконані роботи.

Додамо, що це не перший подібний ультиматум для Гусєва від Володимира Зеленського. Ще під час призначення Президент України доручив очільнику ОДА оновити КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом. Якщо з цим завданням Юрій Гусєв впорався, то питання мостопереходу залишається проблемним.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close