Публікації

Херсонщина отримала в куратори проросійського олігарха

Президент України Володимир Зеленський попросив українських олігархів допомогти у боротьбі з коронавірусом та взяти кураторство над областями, де вони мають активи. За інформацією “Української правди”, зустріч відбулася ще 16 березня. За задумкою Президента, за результатами переговорів має бути створений окремий фонд, для збору коштів на боротьбу з вірусом. Для цього потрібно близько 12-13 мільярдів гривень.

Для Херсонщини було обрано куратором проросійського олігарха Вадима Новинського – власника групи компаній “Смарт”. Сьогодні об 11-й годині в Херсоні має відбутися робоча зустріч за участю Новинського, голови ОДА Юрія Гусєва та іншими чиновниками обладміністрації. У соцмережах з’явився її порядок денний. Другим пунктом у ньому зазначено вступне слово Вадими Новинського. Також має відбутися обговорення взаємодії бізнесу та влади у питання протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Херсонщина отримала в куратори проросійського олігарха

У соцмережах ситуацію з призначенням Новинського куратором на Херсонщині прокоментував екс-постійний представник Президента України в Криму Борис Бабин. За його словами, олігарха могли призначити відповідальним за вирішення питання із подачею води в окупований Крим.

“Роздача президентом коронавірусних наділів серед іншого призвела до делегування на Херсонщину смотрящим над пандемією пана Новінського. Новий керівник області вже збирає на килим голів міст та сільрад. Ось так на регіон, що межує з окупованим Кримом та відбився у 2014 році, й прийшов руський мир. Але не з Перекопу, а з Києва. Новінського, подейкують, одразу й призначили відповідальним за негайне вирішення “кримського водного питання”… Страшні дні настають”, – пише Борис Бабин.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close